Airfel Kombi A1 Hatası

Doğalgaz kış mevsiminin vazgeçilmezi olsa da yaz mevsiminde de bizler için oldukça önem taşır. Doğalgazın işlevsel olarak dönüşümüne ise kombiler aracılık etmektedir. Doğalgaz ve kombi birlikte, yaz mevsiminde ısınmadan ziyade sıcak su ihtiyacının karşılanması açısından önemli konuma sahiptir.

Bu yüzden kombiler diğer tüm elektronik eşyalar gibi temel ihtiyaçlarımızı en kolay yoldan karşılarken kullanıcısına doğru direktif vererek kendi kullanımının komplike olmasını engeller. Birçok kombi markası bulunmaktadır.

Airfel markası da çokça tercih edilen markalardan birisidir. Kullanıcılardan oldukça güzel geri dönüşler alan Airfel marka kombiler de zaman zaman hatalar verebilmektedir Airfel Kombi A1 Hatası da hata olarak bilinse de aslında kombiye ait bir hata değildir. Eğer Airfel marka kombinizin led ekranında A1 yazısı ile karşılaşıyorsanız bu kombinizde hata olduğu anlamına gelmez.

Bu sadece CH Gidiş NTC sıcaklığını size bildirir. Ancak kombinizin led ekranında A1 yazıyor ve aynı zamanda kombiniz çalışmıyor ya da istediğiniz verimi alamıyorsanız en yakınınızda bulunan Airfel teknik servisinden yardım talebinde bulunmalısınız.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com