İstanbul

Airfel Servis Bağcılar

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde klima kullanımı yoğundur ancak; bu yoğunluk Bağcılar bölgesinde biraz daha artmaktadır. Yaz ya da kış fark etmeksizin bakımı yapılmadan kullanılan ya da zaman içerisinde yıpranan klimalarda belli arızalar da ortaya çıkabilmektedir. Airfel marka klimalar için Airfel Servis Bağcılar anında müdahale sağlayarak müşterilerin sorunlarını bekletmeden çözebilmektedir.

Airfel Servis Bağcılar, servis anlamında üstün hizmet kalite anlayışını benimsemiş, profesyonel ve donanımlı bir ekip ile çalışma sürdürmektedir. Müşterilere oluşturulan randevu saati çerçevesinde gerekli onarımlar sağlanır ve müşterilere çok daha iyi bir şekilde teslim edilir. Müşteriler Airfel marka klimaları için aşağıda bulunan iletişim kanallarından gerekli taleplerde de bulunabilmektedir.


ŞİRKET ADI:DOĞASER ISI SOĞ.SİS.OTO İNŞ SAN VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ.
ADRES:İSTOÇ TİCARET MERKEZİ 45 YOL 41 ADA İstanbul / Bağcılar
TELEFON:(212) 659 95 20
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:AB ISITMA VE SOĞUTMA SİST-BAHRİ DOĞRUYOL
ADRES:HÜRRİYET MAH.ŞENCAN SOK NO:45/B İstanbul / Bağcılar
TELEFON:212 659 84 58
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

  • Berna Deniz

    Kombim sürekli şalter attırıyordu servisi aradım çözdüler ısınma problemimde çözüldü elektrik sorunumda teşekkür ederim.

  • Bağcılar Airfel Kombi Servis Numarası: 444 88 48

    […] ve mutlu müşterilerimizin arasında yer almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bağcılar Airfel Servis olarak kısa süre içerisinde yaşamış olduğunuz problemleri tespit edecek ve gerekli […]

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR