Airfel Servis Çekmeköy

Çekmeköy, klima kullanımın yoğun olduğu ve kış aylarında da kullanımın yoğunlaştığı kalabalık İstanbul semtlerinden biridir. Airfel Servis Çekmeköy, bu bölgeye Airfel marka klima alanında hizmet sunmaktadır. Yoğun servis taleplerini kısa sürede karşılayan firma, müşteri memnuniyetini daima ilk planda tutmaktadır. Güler yüzlü ekibi ile birlikte faaliyet gösteren firma, kısa sürede de sorunun çözümüne ulaşabilmektedir.

Airfel Servis Çekmeköy, en yoğun müşteri taleplerini bile zamanında karşılayabilmektedir. Oluşturulan randevu saatine riayet eden ve zamanında lokasyona ulaşan firma, söz verdiği süreçte de gerekli bakım ve onarım işlemlerini sağlayabilmektedir. Airfel marka kliması olan ürün sahipleri, aşağıdaki iletişim numaraları aracılığı ile gerekli talepleri oluşturabilmektedir.


ŞİRKET ADI:ENTALPİ TEKNİK SAN TİC LTD ŞTİ
ADRES:ÇAMLIK MAH UĞUR SK NO:20/A ÇEKMEKÖY
TELEFON:216 612 55 84
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:KONFOR KLİMA HAV. SERV. HİZ. VE TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES:TAŞDELEN SOĞUKPINAR MAH. LARA SK. NO:10 İstanbul / Çekmeköy
TELEFON:(216) 499 20 20
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

“Airfel Servis Çekmeköy” üzerine 10 yorum

  1. Daikin klima kullanıyorum çalışırken çok ses çıkarıyor özellikle geceleri sesten duramıyoruz yardım lütfen..

  2. Hala garantisi devam eden Airfel marka kombim için servis çağırmaya korkar oldum. Kombi suyu yeterince hızlı ısıtmıyor. Yetkili servisi aradığımda garantisi olmasına rağmen “herhangi bir problem yoksa” para alırız diyorlar. Resmen servisi aramaya korkutuyorlar. Çekmeköy Airfel Servis’e gittim, onlar özel servis olduğu için işlem yaparsak garantinin bozulacağını söylediler haklı olarak. Tam olarak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

  3. Kombi ve klimalarınızın yıllık periyodik bakımlarınızı yaptırmayı kesinlikle aksatmayın. Ben bu konuda pek de iyi bir tüketici asla olmadım ve sonunda yüksek bir servis maliyeti ile aklım başıma geldi. Sizde kombinizin ya da klimanızın ederi kadar bir servis ücreti ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız mutlaka bakımlarını yaptırın. Bu arada yüksek servis ücreti Çekmeköy Airfel Servis merkezinden kaynaklı değildi, onlarında değişen parça için başka yapabilecekleri bir şey yoktu. Zaten bundan emin olmadan böyle bir fatura ödemem.

  4. Çekmeköy’de ikamet ediyorum. Doğalgaza geçilmesinden dolayı Airfel marka kombi aldım. Kombiyi bağlaması için Airfel servis Çekmeköy iletişim numarasını aradım. Yetkili servis, üç adet kombinin bağlanma işlemini gerçekleştirdi. Ancak, benim dört tane kombim vardı. Son kombiyi bağlamamışlar. Bu yüzden, yetkili servisi tekrar aramak zorunda kaldım.

    Airfel yetkili servisi tekrar geldi. Bu süreçte, kendi hataları olduğunu söyleyerek tekrar hizmet parası almadılar. Servisin yaklaşımını son derece etik buldum. Eksik verdikleri hizmetin parasını almamaları doğru bir davranış! Bu bağlamda, Airfel Çekmeköy servisine teşekkür ediyorum. Başka firmalardan aynı tavrı göremiyoruz. Maalesef, bir dakika gelseler bile ekstra para talep ediyorlar.

  5. Airfel markalı klimanın dış havalandırma kapakları kırıldı. Açık olduğu sırada kırıldığından şimdi hiç kapanmıyor. Bunun klimada ne gibi bir zararı olur bilmiyorum ama dışarıdan görüntüsü pek de hoş değil. Bu yüzden Airfel Servis Çekmeköy merkezine başvuruda bulundum. Bugün yoğun olduklarından yarın için randevu verdiler. Sanırım herkes klimalara yüklenmeye başladığından, arıza oranları arttı. Servis telefon numarasındaki bayan çok fazla maliyet oluşturmayacağını söyledi. Ama bu tip servis hizmetlerindeki örneklerden endişe duyabiliyoruz. Bu yüzden bu arızanın onarımının bana maliyeti tahmini olarak bana ne kadar olur. Bu konuda daha önce deneyimi veya bilgisi bulunan kişiler fikirlerini belirtebilir mi? En azından ona göre hazırlıklı olayım.

  6. Çekmeköy’de Airfel kullanan herkes benim gibi Airfel Servis Çekmeköy merkezine başvuruyor. Airfel markalı kombiler zaten çok nadir şekilde arızalanıyor. O yüzden servis merkezi ile genellikle yıllık periyodik kombi bakımı için görüşüyoruz. Onun dışında çok nadir olarak ufak boyutlu kombi arızaları için çalışıyoruz. Bu yüzden de şu ana kadar hizmetleri konusunda herhangi bir sorun ben ya da çevremdekiler sorun yaşamadılar. İşini doğru şekilde yapan ve son derece samimi personellerin çalıştığı bir servis merkezi olduğundan buradaki herkes hizmetlerinden memnun. Eğer Çekmeköy’de Airfel kombiniz için servis şubesi arıyorsanız, hiç tereddüt etmeden bu servis merkezini arayabilirsiniz.

  7. Kombimiz bozulduğundan dolayı yeni kombi modeli satın almak için arayış içine girmiştik. Airfel markası hem bütçe dostu hem de kaliteli modeller sunmasıyla dikkatimizi çekti. Tercihimizi bu nedenlerden dolayı bu markadan yana kullandık. Satın aldığımız kombi modeli ilk dönemlerde çok başarılı bir performans ortaya çıkarıyordu. Ancak ilerleyen dönemlerde yüksek seviyede çalıştığı halde yeterince iyi bir şekilde ısıtma sağlamıyordu. Bizde teknik bir sorunu çözüme kavuşturabilmek için soluğu hemen Airfel Servis Çekmeköy adresinde aldık. Servis küçük bir arızadan kaynaklı olarak böyle bir durumun yaşandığını bildirdi. Çok kısa bir süre içinde sorunu çözerek bize kombiyi teslim etmiş oldu. Servisin ilgili ekibi oldukça takdire şayandı.

  8. Kombimiz artık tam olarak beklentilerimize uygun olmadığından dolayı yeni bir kombi satın almaya karar verdik. Çevremizin de tavsiyeleri üzerine Airfel marka kombide karar kıldık. Bu cihaz son günlere kadar iyi bir performans ortaya çıkarıyordu. Ancak son günlerde performansında bariz oranda düşüşler olduğunu fark ettik. Kombide oluşan bu durumdan kurtulmak için neler yapabiliriz tavsiyelerinizi bekliyoruz.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombi Arıza Çözümleri Beyaz Eşya Arıza Çözümleri Klima Arıza Çözümleri Bulasikcozum.com Camasircozum.com