İstanbul

Airfel Servis Çekmeköy

Çekmeköy, klima kullanımın yoğun olduğu ve kış aylarında da kullanımın yoğunlaştığı kalabalık İstanbul semtlerinden biridir. Airfel Servis Çekmeköy, bu bölgeye Airfel marka klima alanında hizmet sunmaktadır. Yoğun servis taleplerini kısa sürede karşılayan firma, müşteri memnuniyetini daima ilk planda tutmaktadır. Güler yüzlü ekibi ile birlikte faaliyet gösteren firma, kısa sürede de sorunun çözümüne ulaşabilmektedir.

Airfel Servis Çekmeköy, en yoğun müşteri taleplerini bile zamanında karşılayabilmektedir. Oluşturulan randevu saatine riayet eden ve zamanında lokasyona ulaşan firma, söz verdiği süreçte de gerekli bakım ve onarım işlemlerini sağlayabilmektedir. Airfel marka kliması olan ürün sahipleri, aşağıdaki iletişim numaraları aracılığı ile gerekli talepleri oluşturabilmektedir.


ŞİRKET ADI: ENTALPİ TEKNİK SAN TİC LTD ŞTİ
ADRES: ÇAMLIK MAH UĞUR SK NO:20/A ÇEKMEKÖY
TELEFON: 216 612 55 84
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: KONFOR KLİMA HAV. SERV. HİZ. VE TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES: TAŞDELEN SOĞUKPINAR MAH. LARA SK. NO:10 İstanbul / Çekmeköy
TELEFON: (216) 499 20 20
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Yorum

 • Reply
  Aytül

  Daikin klima kullanıyorum çalışırken çok ses çıkarıyor özellikle geceleri sesten duramıyoruz yardım lütfen..

 • Reply
  Dilan Y.

  Hala garantisi devam eden Airfel marka kombim için servis çağırmaya korkar oldum. Kombi suyu yeterince hızlı ısıtmıyor. Yetkili servisi aradığımda garantisi olmasına rağmen “herhangi bir problem yoksa” para alırız diyorlar. Resmen servisi aramaya korkutuyorlar. Çekmeköy Airfel Servis’e gittim, onlar özel servis olduğu için işlem yaparsak garantinin bozulacağını söylediler haklı olarak. Tam olarak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

 • Reply
  Özel Airfel Servis Çekmeköy ⋆ EcanBlog

  […] için İstanbul’da çeşitli ilçelerde hizmet vermektedir. Çekmeköy de bu ilçelerden biridir. Çekmeköy Airfel Servis ve yakınlarındaki müşterilerin arıza ve bakım ile ilgili oluşturdukları kayıtlara yönelik […]

 • Reply
  Umut Ali A.

  Kombi ve klimalarınızın yıllık periyodik bakımlarınızı yaptırmayı kesinlikle aksatmayın. Ben bu konuda pek de iyi bir tüketici asla olmadım ve sonunda yüksek bir servis maliyeti ile aklım başıma geldi. Sizde kombinizin ya da klimanızın ederi kadar bir servis ücreti ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız mutlaka bakımlarını yaptırın. Bu arada yüksek servis ücreti Çekmeköy Airfel Servis merkezinden kaynaklı değildi, onlarında değişen parça için başka yapabilecekleri bir şey yoktu. Zaten bundan emin olmadan böyle bir fatura ödemem.

Görüşünüzü Paylaşın

AiRFEL SERVİS444 88 48