Airfel Servis Avcılar

Avcılar bölgesinde yaşayanlar için klima ve kombi sistemleri, özellikle sıcak yaz ayları ve soğuk kış günlerinde yaşamsal öneme sahiptir. Bu nedenle, bu sistemlerin bakımı ve onarımı konusunda güvenilir bir servis sağlayıcıya ihtiyaç duyulmaktadır. Airfel Servis Avcılar, uzman teknik ekibi ve yılların verdiği tecrübe ile hizmetinizdedir.

Airfel Servis Avcılar

Klima ve kombi sistemlerinizin düzenli olarak bakımının yapılması, olası arızaların önüne geçilmesini sağlar ve enerji verimliliğini artırır. Airfel Servis Avcılar olarak, bu konudaki profesyonel hizmetlerimizle, cihazlarınızın ömrünü uzatmayı ve maksimum performansla çalışmasını garanti ediyoruz. Servisimiz, orijinal yedek parça kullanımı ve güncel teknolojik ekipmanlar ile donatılmıştır.

Servisimiz, Avcılar ve çevresindeki müşterilere haftanın her günü hizmet vermektedir. Acil durumlar için 24 saat açık olan çağrı merkezimizle, her zaman ulaşılabilir durumdayız. Airfel marka klima ve kombilerinizde meydana gelebilecek her türlü sorun, alanında uzman ve sertifikalı teknisyenlerimiz tarafından hızla çözüme kavuşturulur.

Airfel Servis Avcılar İletişim:

FİRMA :ETİCKAN TEKNİK KLİMA HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ – HAKAN ÇELENOĞLU
ADRES :AMBARLI MHL. YURAKUL SK NO:25/B İstanbul / Avcılar
NUMARA :(212) 694 57 51
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

FİRMA :DEMİRBAŞ TEKNİK – SAMİSENİ DEMİRBAŞ
ADRES :REŞİT PAŞA CAD. TIPATAN SOK. NO: 14/1-2 İstanbul / Avcılar
NUMARA :(212) 591 10 52
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

FİRMA :ÖNER TEKNİK SERVİS HİZM. ELEKT. SAN. TİC. LTD. ŞTİ
ADRES :AMBARLI MAH. NİLÜFER SOK. SEYHAN APT. NO: 4/A
NUMARA :(212) 695 27 66
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

FİRMA :AÇM TEKNİK SERVİS VE MÜH. HİZM.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES :FİRÜZKÖY BULVARI ÜNİVERSİTE MAH. LALE SOK. NO:3/A-A İstanbul / Avcılar
NUMARA :(212) 421 25 25
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

FİRMA :FİLİZ TEKNİK
ADRES :MUSTAFA KEMAL PAŞA MAH. ÜMİT SOK. NO:63 İstanbul / Avcılar
NUMARA :(212) 554 21 67
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

FİRMA :ÜÇEL TEKNİK-AYLA ALTUNAL
ADRES :CİHANGİR MAH.ELİT SK NO:11 İstanbul / Avcılar
NUMARA :0 212 422 45 88
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

FİRMA :GÖKMER İKLİMLENDİRME
ADRES :TAHTAKALE MAH. İSTANBUL CAD. NO:50/1 İstanbul / Avcılar
NUMARA :(212) 405 06 21
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

9 Comments

  1. Kombi ve klimada düşük bütçeli tercihler arasından en ideal olan seçeneklerin Airfel markasında olduğunu görmemizle ürünleri almamız bir oldu. Airfel Servis Avcılar hizmetini en ufak bir problem olsa bile tercih etmekten memnunuz. Zira kombi ve klimaların düzenli olarak bakım gereklilikleri veya onarım ihtiyaçlarının karşılanması gerekiyor. Airfel ürünlerimize yapılan hizmetten memnunuz.

  2. Evimde bulunan tüm teknolojik aletlerin bakımlarını her yıl gerçekleştiririm. Ancak bu yıl sadece klimamın bakımını yaptırmadım. Kombimin bakımını yaptırdım. Yaz ayının ortalarına doğru klimanın yeteri kadar soğutmadığının farkına vardım. Derecesinden kaynaklanan bir problem zannetsem de, durum öyle değilmiş. Neyse ki imdadıma Airfel Servis Avcılar firması yetişti. Tüm bakımları gerçekleştirildi ve artık klima daha iyi bir seviyede.

  3. Garantisi daha bitmemiş kombim geçtiğimiz ay arızalandı. Ben de Airfel servis Avcılar numarasını aradım. Durumu çözmek adına biraz uğraştılar. Sonrasında problemin garanti kapsamında olmadığını bana bildirdiler. Sadece servis ücretini ödedim. Kombinin tekrar arızalanması üzerine yetkili servisi tekrar arayarak çağırdım. Bu sefer, bir parçada problem olduğunu ve değişmesi gerektiğini söylediler. Ancak, parça yine garanti kapsamında değilmiş.

    Airfel, kombimin durumu hakkında bana net bilgilendirme yaptı. Bu sayede, ciddi bir miktar ödesem de kombim hiçbir sorun çıkarmadan çalışıyor. Airfel yetkili servis çalışanları, durumu net söylemek yerine benden para koparmaya devam etseydi muhtemelen kombisiz yaşamaya devam edecektim.

  4. Avcılar gibi pek çok markanın teknik servis hizmeti konusunda sürekli sorun yaşadığım bir yerde alabileceğim en iyi servis hizmetini Airfel Servis Avcılar ile aldım. Kendilerini aradığımda telefonda uzun süre beklemek zorunda kalmadan, hemen yetkili biriyle görüşebildim. Çok sıcakkanlı bir şekilde bir ekibi eve yönlendirdiler. Personeller, 1 saat gibi çok kısa bir sürede geldiler ve klimadaki arızaya müdahale etmeye başladılar. İşlemleri yaparken de sorduğum tüm sorulara güler yüzlü ve sabırlı bir şekilde kolayca anlayabileceğim yapıda yanıtlar verdiler. Bu sayede ilk defa elektronik bir ürünümün arızası, neden olduğu ve nasıl çözüldüğü konusunda neredeyse uzmanlık düzeyinde bilgiye sahibim. Bence böyle bir yaklaşım verilen hizmetin güvenirliliği ve kalitesi açısından önemli bir kriter.

  5. Normal şekilde çalışan kombi birden peteklere bir süre sıcak su, bir süre soğuk su vermeye başladı. Herhangi bir kullanım değişikliği yapmış olmamamıza rağmen birden kendiliğinden belirli aralıklarla su soğuk vermeye başladı. Tam olarak neden yaptığını anlayamadığımdan Airfel Servis Avcılar merkezini aradım. Personeller yakında bir yerde servistelermiş, o yüzden ben aradıktan sonra en fazla yarım saat sonra geldiler. Kombideki ateşleme sisteminde bir sorun olduğunu söylediler ve değiştirilmesi gerektiğini söylediler. Zorunda olduğumuz ve başka çaremiz olmadığından değiştirmelerini söyledim. Şükür çok pahalı bir parça değilmiş. Şu ana kadar cihazda aynı sorun ortaya çıkmadı umarım çıkmaz. Çünkü bu sefer geldiklerin gerçekten iyi bir servis ücreti alacakları bir müdahalede bulunmak zorunda kalacaklarını tahmin ediyorum.

  6. Kombi satın almak için tercihimizi arkadaşlarımız tarafından bir hayli fazla önerilen Airfel markasından yana kullandık. Satın almış olduğumuz kombi modeli ilk dönemlerde beklentilerimizin üstünde bir performans çıkarıyordu. Her açıdan ilk dönemlerde kombiden memnunduk. Ancak ilerleyen dönemlerde nedenini anlayamadığımız bir şekilde performansında düşüşlerin var olduğunu fark ettik. Bizde sorundan kurtulabilmek ve soğuk kış aylarında sıkıntı çekmemek için soluğu hemen Airfel Servis Avcılar adresinde aldık. Servis ilgili ekibi ve konu hakkındaki tecrübesiyle sorunu kısa bir süre içinde çözmüş oldu. Bize de kombi bakımı hakkında ufak tavsiyelerde bulundu. Gerçekten her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreciydi. Tahminimizden daha kısa bir süre içinde can sıkan bu sorundan bu şekilde kurtulmuş olduk.

  7. Kombimiz beklentilerimize artık uymadığından dolayı yeni bir kombi satın almaya karar verdik. Bu dönemde çevremiz tarafından sıklıkla önerildiğinden dolayı tercihimizi Airfel markasından yana kullandık. İlk dönemlerde gayet sorunsuz bir şekilde çalışan kombi şimdilerde ısıtma olarak oldukça yetersiz. Kombi neden peteklere ısı vermez, konuyu çözmek için ne yapmalıyız.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com