İstanbul

Airfel Servis Üsküdar

Klimalar evlerin vazgeçilmez ürünleridir ve doğru kullanım gerçekleştirilmediği takdirde ömürleri de yavaş yavaş kısalmaktadır. Evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan bu ürünlerin kullanım talimatlarına uyulmaması ya da fazla kullanılması nedeniyle de bazı sorunlar meydana gelmektedir. Airfel servis Üsküdar bu noktada hızlı bir şekilde devreye girerek ürünlere ait sorunların çözümü için müşterilere tam memnuniyet sağlamaktadır.

Airfel servis Üsküdar klimaların bakımları ve onarımları konusunda Üsküdar bölgesinde kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaktadır. Profesyonel ve güler yüzlü ekibiyle kısa vadede çözüme ulaşmayı hedefleyen servis için en önemli faktör, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmektir. Servis talebi oluşturmak isteyen müşteriler aşağıdaki iletişim numaralarından ekip ile iletişime geçerek gerekli talepte bulunabilmektedir.


ŞİRKET ADI:TILSIM KLİMA
ADRES:CUMHURİYET CAD. BAĞRIYANIK SOK. NO:2/A FISTIKAĞACI İstanbul / Üsküdar
TELEFON:(216) 310 03 05
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:AYT MAKRO TEKNİK – YASEMİN TELYAR
ADRES:BURHANİYE MAH. NEŞETBEY SK. NO:35 A İstanbul / Üsküdar
TELEFON:(216) 651 36 10
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:UZMEK KLİMA SERVİSİ
ADRES:ÜNALAN MHL. AYAZMA CAD. GÖRGÜLÜ SK. NO:73/A İstanbul / Üsküdar
TELEFON:(216) 317 53 54
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:MEGATEK – HÜSEYİN AKDOĞAN
ADRES:NAMIK KEMAL MAH. TALATPAŞA CAD. DALGIÇ SOK. NO: 22 İstanbul / Üsküdar
TELEFON:(216) 344 90 94
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:HEMKAR SERVİS HİZMETLERİ
ADRES:BULGURLU MH İZZETTİN BEY CD. ELVANKENT SİT. M BLOK NO 20 / 3 İstanbul / Üsküdar
TELEFON:(216) 650 88 00
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:RÜZGAR İKLİMLENDİRME SOĞUTMA SİST. GIDA TURZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES:KISIKLI MAH. NADİDE SK. NO:28/D İstanbul / Üsküdar
TELEFON:(216) 412 04 13
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:KOÇ İKLİMLENDİRME İNŞAAT MÜH. VE TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES:YAVUZTÜRK MAH. KARADENİZ CAD. GAZANFER SK NO:5/A İstanbul / Üsküdar
TELEFON:(850) 225 61 44
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Airfel Klimalarınız için Üsküdar’da Hizmet Veriyoruz | Genel Blog by Seha

  […] ve klima bakımlarının da beklenenden daha kısa süre içinde sona ermesini sağlamaktadır. Airfel Servis Üsküdar ve diğer ilçelerden rahatlıkla ulaşabileceğiniz bu marka, bundan sonraki tüm arıza […]

 • İlke T.

  Ben Airfel kombi kullanıyorum. Ancak radyatörlerin altı sıcak üstü soğuk oluyor. Airfel Servis Üsküdar üzerinden servis hizmeti aldım. Peteklerimle ilgili sorun olabileceği söylendi. Bu sorun peteklerden mi kombiden mi kaynaklanıyor olabilir? Petekleri değiştirirsem sorun çözülür mü acaba? Yoksa kombide mi sıkıntı var? Evimiz biraz büyük olduğu için kombinin kapasitesi yetmiyor olabilir mi?

 • Üsküdar Airfel Kombi ve Klima Bakım-Onarım Servis Merkezi | Asosyaller

  […] de yapmaktadır. Oluşturduğunuz taleplere en hızlı çözümleri sağlayabilmek adına Airfel Servis Üsküdar bu bölgede yaşanan kombi ve klima bakımı ile ilgili sorunlar ve bu konuda oluşturulan […]

 • İlker Y.

  İşyerimde çok memnun kaldığımızdan, eve de bir tane Airfel klima aldım. Kadıköy’de bulunan işyerimde klimanın arızalanması ya da yıllık bakımının yapılması gerektiği zaman gerçekten çok kaliteli bir servis hizmetinden faydalanabiliyorduk. Bu yüzden Üsküdar’da da sorunsuzca servis hizmetlerinden yararlanabileceğimi düşündüm ama yanılmışım. Birkaç aydır çok fazla elektrik tüketen Airfel klimam için kaliteli bir servis bulamadım. Airfel Servis Üsküdar merkezi ile ilgili olarak bana yardımcı olabilir misiniz?

 • Ege E.

  Klima ve kombi ofisimiz için son derece önemli cihazlar olmaktadır. Bu nedenler arızası bizi son derece olumsuz etkileyeceğinden bakımlarını ve kontrollerini aksatmadan Airfel Servis Üsküdar şubesine yaptırmaktayız. Bu konuda işlerini son derece iyi yapan servis elemanları bulunmaktadır. Uygun bir şekilde düzenli olarak klima ve kombi bakımlarını yaptırarak, her zaman arızaya karşı dikkatli olmaktayım.

 • Airfel Servis

  Faydalı paylaşımınız için teşekkürler.

 • Kerim

  Airfel kombiyi yüksekte yakmaya çalışıyorum. Bunun sebebi, iki tane küçük çocuğumun olması ve romatizması olan annemin bizimle kalmasıdır. Airfel kombiyi yüksek çalıştırınca fatura yüksek geliyor. Bu fiyatı nasıl düşürebilirim diye geçen gün Airfel servis Üsküdar şubesini aradım. Bana faturanın yüksek gelmesinin doğal olduğunu söylediler. Ancak, istediğim takdirde kombide bir sorun olup olmadığına bakmak adına servis ekibi gönderebileceklerinden bahsettiler.
  Airfel Üsküdar Servisi Çok İlgili!
  Airfel ekibinden talep üzerine ben de evime yetkili servis gönderebileceklerini söyledim. Yetkili servis geldi. Kombideki gerekli ölçümleri yaptı. Kombide bir sıkıntı olmadığını söylediler. Buradan kendileriyle alakalı olmasa da sorunumla ilgilendikleri için onlara teşekkür ediyorum.

 • Sacit

  Arızalanan Airfel klimam için çağırdığım Airfel Servis Üsküdar personeller, beni çok fazla bekletmeden hemen geldiler. Son derece güler yüzlü olan personeller, klimadaki arızan hakkında bana, herkesin anlayabileceği dilden açıklama yaptılar ki arızanın niteliği hakkında tam hakim oldum diyebilirim. Durum böyle olunca da yapacakları Airfel klima arıza onarım müdahaleleri daha güvenilir oluyor. Zaten bence bir elektronik ürünlere ilişkin teknik servis hizmeti sunan tüm firmaların böyle şeffaf bir politikaya sahip olmaları gerekir. Ne zaman arasam beklemeden ilgili biriyle görüşebiliyor. Üzerine birde çok ucuz diyebileceğim gerçekten bu kalitede, bu fiyat minvalinde faturalar çıkartıyorlar. Bu yönüyle bile kesinlikle gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek bir firma.

 • Tunç

  Yeni taşındığım Üsküdar’da şu ana kadar hiç kombi servisine ihtiyacım olmamıştı bu yüzden de buradaki kombi servislerinin hizmetlerinin nasıl olduğuna dair hiçbir bir fikrim yok. Üsküdar’ da hangi Airfel servisinin hem kaliteli, hem hızlı hem de ekonomik olduğuna dair bilgi almak için bu yorumu yazıyorum. Gerçekten güvenle başvurabileceğim ve beni uğraştırmayacak bir Airfel Servis Üsküdar şubesi arıyorum. Üsküdar’da oturan ve Airfel markalı kombi kullanan kişiler, daha önce kullandıkları kombi servisinin iletişim bilgilerini benimle paylaşırsa çok sevinirim. Çünkü daha önce farklı bir markada, başka bir yerde ilk seçtiğim firmayı aramış ve aradığıma da olabileceğim en kötü şekilde pişman olmuştum. Bu sefer dikkatli seçim yapmaya çalışıyorum.

 • Hilal

  Kombimiz bozulduğundan dolayı yeni bir kombi arayışına girdik. Özellikle çevremiz tarafından bu süreçte en fazla önerilen marka Airfel oldu. Kısa bir incelemenin sonucunda hem kaliteli modelleri, hem de bütçe dostu oluşuyla bizim için oldukça cezbedici olduğunu gördük. Satın aldığımız Airfel marka kombi ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Ancak ilerleyen dönemler için çalışma düzeyi eskiye göre kötüydü. Özellikle ısıtma konusunda çok kötü bir performansa sahip olduğunu gördük. Bizimde teknik bilgiye sahip olmadığımızı düşünerek konu hakkında çözüme ulaşmak için hemen Airfel Servis Üsküdar adresine danıştık. Servis çok kısa bir sürenin içinde performans düşüklüğünün neden olduğunu çözdü. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde tamamlanmış oldu.

 • Şadi

  Kombimiz eskidiğinden dolayı yeni bir kombi satın almaya karar verdik. Satın aldığımız Airfel kombi ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışırken şimdilerde petekleri ısıtma konusunda eskisi gibi başarılı değil. Eski performansını aratmaya başlamış durumda. Kombi neden petekleri ısıtmaz, konuya ilişkin yapmamız gerekenler nelerdir çözüm önerilerini merakla bekliyoruz.

 • Orçun

  Evimizde uzun zamandır Airfel marka kombi kullanıyoruz. Uzun senelerdir de hiçbir arızası ile karşılaşmadık desem yalan olmaz. Çünkü kusursuz bir performas sergiliyordu. Ta ki geçtiğimiz hafta kombi E2 arızası verene kadar. Hemen Airfel Servis Üsküdar şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelip kombinin devir daim pompasının arızalandığını tespit ettiler. Bir hafta içerisinde değişimini yaptıktan sonra sorun ortadan kalkmış oldu.

 • Mehmet

  Uzun senelerdir işyerimde Airfel marka klima kullanıyoruz. Fakat geçtiğimiz hafta kullanmakta olduğumuz klimamız E1 hatası vermeye başladı. İnternetten minik bir araştırmayla kullanıcı olarak yapabileceklerimizi denedik ancak sonuç alamadık. Biz de son çare olarak Airfel Servis Üsküdar ile iletişime geçtik. Gelen ekip nerede problem olduğunu tespit edip onarımını yaptıktan sonra sorun giderilmiş oldu.

 • Demir

  Son zamanlarda ödediğimiz doğalgaz faturasındaki fahiş fiyat artışına hepimiz çok şaşırdık. Bu kadar çok doğalgaz kullanmadığımız halde aşırı gelen doğalgaz faturasından ötürü bir sorun olduğunu anladık. Buderus servis Üsküdar ile iletişime geçtikten sonra sorunun ilaçlı bakım yapılması gerektiğini öğrendik. Servis ekibi işini en iyi şekilde yapıyor ve tüm bilgiyi detaylıca veriyor.

 • Adnan

  Kombimizin bakımının yapılma zamanı gelmişti ancak bir sürekli erteliyorduk. Kombimizden tuhaf sesler çıkmaya başlayınca endişelendik ve Airfel servis Üsküdar ile iletişime geçtik. En yakın şubelerinden bize bir ekip gönderdiler ve gelen ekibin hem işindeki kalitesi hem de samimi tavırları çok hoşumuza gitti ve kombimiz yeniden tıkır tıkır çalışmaya başladı.

 • Özel Airfel Klima Servis İstanbul Üsküdar'da Hizmetinizde!

  […] Airfel Servis Üsküdar – 444 88 48 HEMEN ARA! […]

 • Ayhan

  Üsküdar’da bulunan yazılım ofisimizde uzun zamandır Airfel marka kombi kullanıyoruz. Fakat kullanmakta olduğumuz kombinin basınç değeri sürekli düştüğü için ekranda hata simgesi çıkıyordu. Basınç değerini olması gereken seviyeye getirdikten birkaç saat sonra tekrar düşüyordu. Son çare olarak Airfel Servis Üsküdar şubesi ile telefonda görüşerek sorunu anlattım. Bir saat geçmeden gelip kombinin borularında çatlak olduğunu tespit ettiler. Birkaç saat içerisinde de parça değişimi yaparak problemimizi çözmüş oldular.

 • Safiye

  Evimizde uzun zamandır Airfel markasına ait kombi kullanıyoruz. Uzun yıllardır da hiçbir arızası ile karşılaşmadık sayılır. Çünkü kusursuz bir performans sergiliyordu. Ta ki geçtiğimiz hafta kombi ekranında E2 arızası verene kadar. Bunun üzerine hemen Airfel Servis Üsküdar şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelip kombinin devirdaim pompasının arızalandığını tespit ettiler. Bir hafta içerisinde değişimini yaptıktan sonra sorun ortadan kalkmış oldu.

 • Üsküdar AİRFEL Kombi Servisi 7/24 Hizmetinizde | Tahsin Duman

  […] Airfel Servis Üsküdar firması ile henüz tanışmadıysanız web siteleri üzerinden sorularınızı iletebilir ve merak […]

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR