Airfel Servis Üsküdar

Üsküdar’ın kalbinde, evinizin konforunu üst seviyeye taşıyan bir servis merkezi bulunuyor: Airfel Servis Üsküdar. İstanbul’un en köklü semtlerinden biri olan Üsküdar, tarihi dokusuyla olduğu kadar modern yaşamın gereksinimlerine cevap veren hizmetleriyle de dikkat çeker. Bu hizmetlerin başında ise Airfel Servis geliyor. Airfel marka klima, kombi ve diğer ısıtma sistemleriniz için ayrıcalıklı bir servis deneyimi sunan Airfel Servis Üsküdar, alanında uzman teknisyen kadrosu ile öne çıkıyor.

Airfel Servis Üsküdar

Airfel cihazlarınızın bakımı, onarımı ve yedek parça ihtiyaçları için güvenilir bir adres arıyorsanız, Airfel Servis Üsküdar tam size göre. Her türlü Airfel ürününüze özel olarak eğitilmiş teknisyenlerimiz, arızaları en kısa sürede ve maksimum verimlilikle çözüme kavuşturur. Servisimiz, müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak, hızlı ve etkili çözümler üretmektedir.

Airfel Servis Üsküdar, sadece onarım ve bakım hizmetleriyle sınırlı kalmayıp, cihazlarınızın daha uzun ömürlü ve daha verimli çalışması için periyodik bakım hizmetleri de sunmaktadır. Periyodik bakım, cihazlarınızın performansını artırırken, olası büyük arızaların önüne geçilmesini sağlar. Ayrıca, enerji tüketiminizi optimize ederek faturalarınızda tasarruf etmenize de yardımcı olur.

Airfel Servis Üsküdar İletişim:

ŞİRKET ADI:TILSIM KLİMA
ADRES:CUMHURİYET CAD. BAĞRIYANIK SOK. NO:2/A FISTIKAĞACI İstanbul / Üsküdar
TELEFON:(216) 310 03 05
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:AYT MAKRO TEKNİK – YASEMİN TELYAR
ADRES:BURHANİYE MAH. NEŞETBEY SK. NO:35 A İstanbul / Üsküdar
TELEFON:(216) 651 36 10
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:UZMEK KLİMA SERVİSİ
ADRES:ÜNALAN MHL. AYAZMA CAD. GÖRGÜLÜ SK. NO:73/A İstanbul / Üsküdar
TELEFON:(216) 317 53 54
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:MEGATEK – HÜSEYİN AKDOĞAN
ADRES:NAMIK KEMAL MAH. TALATPAŞA CAD. DALGIÇ SOK. NO: 22 İstanbul / Üsküdar
TELEFON:(216) 344 90 94
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:HEMKAR SERVİS HİZMETLERİ
ADRES:BULGURLU MH İZZETTİN BEY CD. ELVANKENT SİT. M BLOK NO 20 / 3 İstanbul / Üsküdar
TELEFON:(216) 650 88 00
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:RÜZGAR İKLİMLENDİRME SOĞUTMA SİST. GIDA TURZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES:KISIKLI MAH. NADİDE SK. NO:28/D İstanbul / Üsküdar
TELEFON:(216) 412 04 13
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:KOÇ İKLİMLENDİRME İNŞAAT MÜH. VE TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES:YAVUZTÜRK MAH. KARADENİZ CAD. GAZANFER SK NO:5/A İstanbul / Üsküdar
TELEFON:(850) 225 61 44
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

19 Comments

 1. Ben Airfel kombi kullanıyorum. Ancak radyatörlerin altı sıcak üstü soğuk oluyor. Airfel Servis Üsküdar üzerinden servis hizmeti aldım. Peteklerimle ilgili sorun olabileceği söylendi. Bu sorun peteklerden mi kombiden mi kaynaklanıyor olabilir? Petekleri değiştirirsem sorun çözülür mü acaba? Yoksa kombide mi sıkıntı var? Evimiz biraz büyük olduğu için kombinin kapasitesi yetmiyor olabilir mi?

 2. İşyerimde çok memnun kaldığımızdan, eve de bir tane Airfel klima aldım. Kadıköy’de bulunan işyerimde klimanın arızalanması ya da yıllık bakımının yapılması gerektiği zaman gerçekten çok kaliteli bir servis hizmetinden faydalanabiliyorduk. Bu yüzden Üsküdar’da da sorunsuzca servis hizmetlerinden yararlanabileceğimi düşündüm ama yanılmışım. Birkaç aydır çok fazla elektrik tüketen Airfel klimam için kaliteli bir servis bulamadım. Airfel Servis Üsküdar merkezi ile ilgili olarak bana yardımcı olabilir misiniz?

 3. Klima ve kombi ofisimiz için son derece önemli cihazlar olmaktadır. Bu nedenler arızası bizi son derece olumsuz etkileyeceğinden bakımlarını ve kontrollerini aksatmadan Airfel Servis Üsküdar şubesine yaptırmaktayız. Bu konuda işlerini son derece iyi yapan servis elemanları bulunmaktadır. Uygun bir şekilde düzenli olarak klima ve kombi bakımlarını yaptırarak, her zaman arızaya karşı dikkatli olmaktayım.

 4. Airfel kombiyi yüksekte yakmaya çalışıyorum. Bunun sebebi, iki tane küçük çocuğumun olması ve romatizması olan annemin bizimle kalmasıdır. Airfel kombiyi yüksek çalıştırınca fatura yüksek geliyor. Bu fiyatı nasıl düşürebilirim diye geçen gün Airfel servis Üsküdar şubesini aradım. Bana faturanın yüksek gelmesinin doğal olduğunu söylediler. Ancak, istediğim takdirde kombide bir sorun olup olmadığına bakmak adına servis ekibi gönderebileceklerinden bahsettiler.
  Airfel Üsküdar Servisi Çok İlgili!
  Airfel ekibinden talep üzerine ben de evime yetkili servis gönderebileceklerini söyledim. Yetkili servis geldi. Kombideki gerekli ölçümleri yaptı. Kombide bir sıkıntı olmadığını söylediler. Buradan kendileriyle alakalı olmasa da sorunumla ilgilendikleri için onlara teşekkür ediyorum.

 5. Arızalanan Airfel klimam için çağırdığım Airfel Servis Üsküdar personeller, beni çok fazla bekletmeden hemen geldiler. Son derece güler yüzlü olan personeller, klimadaki arızan hakkında bana, herkesin anlayabileceği dilden açıklama yaptılar ki arızanın niteliği hakkında tam hakim oldum diyebilirim. Durum böyle olunca da yapacakları Airfel klima arıza onarım müdahaleleri daha güvenilir oluyor. Zaten bence bir elektronik ürünlere ilişkin teknik servis hizmeti sunan tüm firmaların böyle şeffaf bir politikaya sahip olmaları gerekir. Ne zaman arasam beklemeden ilgili biriyle görüşebiliyor. Üzerine birde çok ucuz diyebileceğim gerçekten bu kalitede, bu fiyat minvalinde faturalar çıkartıyorlar. Bu yönüyle bile kesinlikle gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek bir firma.

 6. Yeni taşındığım Üsküdar’da şu ana kadar hiç kombi servisine ihtiyacım olmamıştı bu yüzden de buradaki kombi servislerinin hizmetlerinin nasıl olduğuna dair hiçbir bir fikrim yok. Üsküdar’ da hangi Airfel servisinin hem kaliteli, hem hızlı hem de ekonomik olduğuna dair bilgi almak için bu yorumu yazıyorum. Gerçekten güvenle başvurabileceğim ve beni uğraştırmayacak bir Airfel Servis Üsküdar şubesi arıyorum. Üsküdar’da oturan ve Airfel markalı kombi kullanan kişiler, daha önce kullandıkları kombi servisinin iletişim bilgilerini benimle paylaşırsa çok sevinirim. Çünkü daha önce farklı bir markada, başka bir yerde ilk seçtiğim firmayı aramış ve aradığıma da olabileceğim en kötü şekilde pişman olmuştum. Bu sefer dikkatli seçim yapmaya çalışıyorum.

 7. Kombimiz bozulduğundan dolayı yeni bir kombi arayışına girdik. Özellikle çevremiz tarafından bu süreçte en fazla önerilen marka Airfel oldu. Kısa bir incelemenin sonucunda hem kaliteli modelleri, hem de bütçe dostu oluşuyla bizim için oldukça cezbedici olduğunu gördük. Satın aldığımız Airfel marka kombi ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Ancak ilerleyen dönemler için çalışma düzeyi eskiye göre kötüydü. Özellikle ısıtma konusunda çok kötü bir performansa sahip olduğunu gördük. Bizimde teknik bilgiye sahip olmadığımızı düşünerek konu hakkında çözüme ulaşmak için hemen Airfel Servis Üsküdar adresine danıştık. Servis çok kısa bir sürenin içinde performans düşüklüğünün neden olduğunu çözdü. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde tamamlanmış oldu.

 8. Kombimiz eskidiğinden dolayı yeni bir kombi satın almaya karar verdik. Satın aldığımız Airfel kombi ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışırken şimdilerde petekleri ısıtma konusunda eskisi gibi başarılı değil. Eski performansını aratmaya başlamış durumda. Kombi neden petekleri ısıtmaz, konuya ilişkin yapmamız gerekenler nelerdir çözüm önerilerini merakla bekliyoruz.

 9. Evimizde uzun zamandır Airfel marka kombi kullanıyoruz. Uzun senelerdir de hiçbir arızası ile karşılaşmadık desem yalan olmaz. Çünkü kusursuz bir performas sergiliyordu. Ta ki geçtiğimiz hafta kombi E2 arızası verene kadar. Hemen Airfel Servis Üsküdar şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelip kombinin devir daim pompasının arızalandığını tespit ettiler. Bir hafta içerisinde değişimini yaptıktan sonra sorun ortadan kalkmış oldu.

 10. Uzun senelerdir işyerimde Airfel marka klima kullanıyoruz. Fakat geçtiğimiz hafta kullanmakta olduğumuz klimamız E1 hatası vermeye başladı. İnternetten minik bir araştırmayla kullanıcı olarak yapabileceklerimizi denedik ancak sonuç alamadık. Biz de son çare olarak Airfel Servis Üsküdar ile iletişime geçtik. Gelen ekip nerede problem olduğunu tespit edip onarımını yaptıktan sonra sorun giderilmiş oldu.

 11. Son zamanlarda ödediğimiz doğalgaz faturasındaki fahiş fiyat artışına hepimiz çok şaşırdık. Bu kadar çok doğalgaz kullanmadığımız halde aşırı gelen doğalgaz faturasından ötürü bir sorun olduğunu anladık. Buderus servis Üsküdar ile iletişime geçtikten sonra sorunun ilaçlı bakım yapılması gerektiğini öğrendik. Servis ekibi işini en iyi şekilde yapıyor ve tüm bilgiyi detaylıca veriyor.

 12. Kombimizin bakımının yapılma zamanı gelmişti ancak bir sürekli erteliyorduk. Kombimizden tuhaf sesler çıkmaya başlayınca endişelendik ve Airfel servis Üsküdar ile iletişime geçtik. En yakın şubelerinden bize bir ekip gönderdiler ve gelen ekibin hem işindeki kalitesi hem de samimi tavırları çok hoşumuza gitti ve kombimiz yeniden tıkır tıkır çalışmaya başladı.

 13. Üsküdar’da bulunan yazılım ofisimizde uzun zamandır Airfel marka kombi kullanıyoruz. Fakat kullanmakta olduğumuz kombinin basınç değeri sürekli düştüğü için ekranda hata simgesi çıkıyordu. Basınç değerini olması gereken seviyeye getirdikten birkaç saat sonra tekrar düşüyordu. Son çare olarak Airfel Servis Üsküdar şubesi ile telefonda görüşerek sorunu anlattım. Bir saat geçmeden gelip kombinin borularında çatlak olduğunu tespit ettiler. Birkaç saat içerisinde de parça değişimi yaparak problemimizi çözmüş oldular.

 14. Evimizde uzun zamandır Airfel markasına ait kombi kullanıyoruz. Uzun yıllardır da hiçbir arızası ile karşılaşmadık sayılır. Çünkü kusursuz bir performans sergiliyordu. Ta ki geçtiğimiz hafta kombi ekranında E2 arızası verene kadar. Bunun üzerine hemen Airfel Servis Üsküdar şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelip kombinin devirdaim pompasının arızalandığını tespit ettiler. Bir hafta içerisinde değişimini yaptıktan sonra sorun ortadan kalkmış oldu.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com