Airfel Servis Sultangazi

Sultangazi, İstanbul’un en yoğun bölgelerinden biri olup, her gün binlerce insanın ev aletleri ve iklimlendirme sistemleriyle ilgili çözümlere ihtiyacı olmaktadır. Bu ihtiyaçları karşılayan en güvenilir servislerden biri olan Airfel Servis, alanında uzmanlaşmış profesyonel servis sağlayıcı olarak öne çıkar. Airfel markalı klima, kombi ve diğer ev aletleriniz için kaliteli ve hızlı servis hizmeti sunar.

Airfel Servis Sultangazi

Airfel Servis, Sultangazi’deki müşterilerine onarım, bakım ve montaj hizmetleri sunmakta, ayrıca orijinal yedek parça temini konusunda da garantili hizmet vermektedir. Arızalanan cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmayı hedefleyen Airfel Servis, her türlü sorunu çözmek için gereken teknik bilgiye ve deneyime sahiptir.

Hizmetler arasında, kombi bakımı, klima sistemlerinin yıllık kontrolleri, acil durum onarımları ve daha fazlası bulunmaktadır. Airfel Servis, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hızlı ve etkili çözümler sunmak için çalışır. İhtiyacınız olan her an, Airfel Servis’in deneyimli teknisyenleri bir telefon kadar yakın.

Airfel Servis Sultangazi İletişim:

ŞİRKET ADI:GÜNAY TEKNİK – MUHAMMED GÜNAY ULUSOY
ADRES:50.YIL MAH.2161 SOK NO:6/A, SULTANGAZİ / İSTANBUL
TELEFON:(212) 668 38 16
ÇALIŞMA SAATLERİ:HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

One comment

  1. Geçenlerde kombimiz birden sıcak su vermemeye başladı. Ara ara düzelse de bu sorun bir rutin haline gelmeye başladı. Servis çağırdım teknisyen arkadaşlar biraz uğraştı ama sonunda sorunu çözdü. Şu an hiçbir sıkıntı yok. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com