İstanbul

Airfel Servis Sarıyer

Kombilerin hayatımızdaki yeri yaz ya da kış fark etmeksizin büyük rol oynamaktadır. Kışın ev ve iş yerlerinin ısıtılmasında, yazın ise duş için sıcak su temininde ve mutfak için kullanılmaktadır. Yoğun performans gösteren kombiler ömrü yetmediğinde birtakım arızalara neden olabilmektedir. Airfel Servis Sarıyer Airfel marka kombilere ait tüm bakım işlemlerini özenle sağlarken, bakım işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Airfel Servis Sarıyer tüm bu işlemleri yaparken en kaliteli ve üstün hizmet prensibini de uygulamaktadır. Müşterilerin ürünleri için gereken tespitler yerinde yapılırken gerekli durumlarda alınıp servis alanında da bakımlar sağlanabilmektedir. Müşteriler gerekli tüm işlemler için aşağıda yer alan bilgiler aracılığı ile taleplerini firmaya iletebilmektedir.


ŞİRKET ADI: SER TEKNİK – SERVET SATIROĞLU
ADRES: REŞİTPAŞA MAH. TUNCAY ARTUN CAD. NO: 20 İstanbul / Sarıyer
TELEFON: 0212 277 27 10
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: ARAS KLİMA – SERKAN GEÇE
ADRES: REŞİTPAŞA MAH CENGİZ TOPEL CAD. NO:3 İstanbul / Sarıyer
TELEFON: (212) 286 15 30
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Yorum

 • Reply
  Sarıyer Aİrfel Kombi Tamir Servisi

  […] yanlış kullanım, su basıncı arızası ya da fan motorunun çalışmaması gösterilebilir. Sarıyer Airfel Servisi olarak yukarıda belirtilen konular ile ilgili problem yaşayan kullanıcılarımıza yardım […]

 • Reply
  Ece T.

  Daha önce aldığım Airfel marka kombimin ana kartı bozuldu. Garanti kapsamındayken tam 3 kere bu kartı değiştirdiler. Garanti süresi dolunca yetkili servisi yine aradım fakat ücretli olacağını söylediler. Bende Airfel servis Sarıyer şubesini aradım. Özel bir servis bu. Bu kartlarda böyle bir hata olduğunu söylediler ve uyumlu yeni model bir kart taktılar bir daha da bozulmadı. Airfel yetkili servisler sizden para almak için sürekli bozulacak kartları takıyorlar anlaşılan. Bilginiz olsun.

 • Reply
  Sibel R.

  Daha önceki evimde kullandığım Airfel kombiden fazlasıyla memnundum. Bu yıl başında taşındığım yeni evde de Airfel kombi bulunuyor ancak bundan hiç memnun değilim. Kesinlikle Airfel kombi servisi konusunda rakiplerine göre çok geride kalmış. Kış başından bu yana neredeyse doğru düzgün ısınamadıktan sonra sonunda şansa Airfel Servis Sarıyer merkezi ile karşılaştım. Ekipleri hemen geldiler ve tüm kış boyunca çile çekmeme neden olan sorunu 1 saatte çözdüler.

 • Reply
  Airfel Kombi Tamiri Hakkında Bilmeniz Gerekenler | Türkiye'nin en iyi blog yazıları

  […] meydana gelecek arızaları yok eden servisimiz Sarıyer merkezli olarak hizmet vermektedir. Airfel Servis Sarıyer, telefon ve online yollarla randevu kabul eden teknik servis firmalarından bir tanesidir. Özel […]

Görüşünüzü Paylaşın

AiRFEL SERVİS444 88 48