Airfel Servis Sarıyer

Sarıyer bölgesinde yaşayanlar için klima ve kombi servis hizmetleri, yılın her dönemi rahat ve konforlu bir ev ortamı sağlamak açısından büyük önem taşır. Airfel Servis Sarıyer, alanında uzman teknisyen kadrosuyla bu ihtiyacı profesyonelce karşılamaktadır. Airfel marka klima ve kombileriniz için sunduğumuz servis hizmetleri, cihazlarınızın daha uzun ömürlü ve verimli çalışmasını garanti altına alır.

Airfel Servis Sarıyer

Airfel Servis Sarıyer olarak, Arızalı cihazların tamiri, bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz. Kombi ve klima sistemlerinizin yıllık bakımını yaparak, olası büyük arızaların önüne geçmekteyiz. Böylece, ani arızalar nedeniyle yaşanabilecek mağduriyetlerin önüne geçmiş oluyoruz.

Evinizin ısıtma ve soğutma sistemlerinin bakımı ve onarımı konusunda hızlı ve güvenilir çözümler sunan Airfel Servis Sarıyer, müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutar. Profesyonel ekipmanlar ve güncel teknoloji ile hizmet veren teknisyenlerimiz, her türlü soruna karşı etkili çözümler üretir.

Airfel Servis Sarıyer İletişim:

ŞİRKET ADI:SER TEKNİK – SERVET SATIROĞLU
ADRES:REŞİTPAŞA MAH. TUNCAY ARTUN CAD. NO: 20 İstanbul / Sarıyer
TELEFON:0212 277 27 10
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:ARAS KLİMA – SERKAN GEÇE
ADRES:REŞİTPAŞA MAH CENGİZ TOPEL CAD. NO:3 İstanbul / Sarıyer
TELEFON:(212) 286 15 30
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

14 Comments

 1. Daha önce aldığım Airfel marka kombimin ana kartı bozuldu. Garanti kapsamındayken tam 3 kere bu kartı değiştirdiler. Garanti süresi dolunca yetkili servisi yine aradım fakat ücretli olacağını söylediler. Bende Airfel servis Sarıyer şubesini aradım. Özel bir servis bu. Bu kartlarda böyle bir hata olduğunu söylediler ve uyumlu yeni model bir kart taktılar bir daha da bozulmadı. Airfel yetkili servisler sizden para almak için sürekli bozulacak kartları takıyorlar anlaşılan. Bilginiz olsun.

 2. Daha önceki evimde kullandığım Airfel kombiden fazlasıyla memnundum. Bu yıl başında taşındığım yeni evde de Airfel kombi bulunuyor ancak bundan hiç memnun değilim. Kesinlikle Airfel kombi servisi konusunda rakiplerine göre çok geride kalmış. Kış başından bu yana neredeyse doğru düzgün ısınamadıktan sonra sonunda şansa Airfel Servis Sarıyer merkezi ile karşılaştım. Ekipleri hemen geldiler ve tüm kış boyunca çile çekmeme neden olan sorunu 1 saatte çözdüler.

 3. Yeni taşındığım evde yaşadığım kombi sorunundan sizlere bahsetmek istiyorum öncelikle. Evin herşeyi çok mükemmeldi ve eşimle birlikte taşınma kararı aldık. Bu taşınma kararının bizi kış aylarında nasıl etkileyeceğini elbette bilmiyorduk. Eve taşındıktan sonra kombi sorunu olduğunu kış ayının ilk günlerinde farkettik. Kaç tane servis ile görüştüysem hepsi aynı şeyden bahsediyordu. Peteklerde sorun olmadığı ve sorunun tamamının kombi bazlı olduğu hakkında yorumlar yapıyorlardı. Sarıyer Airfel Servis ile görüşerek birde onlardan çözüm aramaya karar verdim. Kendileri eve gelerek birkaç peteği incelediler ve sorunun petek kaynaklı olduğunu söylediler. Kendilerine diğer servislerin söylediklerini anlattığımda uğraşmak istememişlerdir dediler. Gerçektende petekleri tamir ettiler ve ev sıcaktan kaynamaya başladı. Herkese tavsiyemdir.

 4. Bundan yaklaşık dört sene önce Airfel kombi aldım. Arızalanmasının ardından çareyi Airfel servis Sarıyer bayisine başvurmakta buldum. Yetkili servisten gelen elemanlar, kombinin içini açıp baktılar ve fotoğraflarını çektiler. Sonrasında gittiler. Ne zaman yapılacağını sorduğumda bana haber vereceklerini söylediler. Birkaç gün bekledim ama haber gelmeyince tekrar aramak zorunda kaldım.

  Airfel Sarıyer servisini tekrar aradığımda bana kısa zamanda haber vereceklerini yinelediler. Kombim bozulmuş ve mağdur durumdayım. Neyse, ertesi gün haber geldi. Meğerse, ana kart bozulmuş. Ana kart ücreti konusunda Airfel, diğer markalara kıyasla çok daha uygun! Eğer öyle olmasaydı cebimden 1000 TL’ye yakın bir para çıkacaktı.

 5. Sarıyer’ de yaklaşık 6 ay kadar önce aldığım Airfel kombi için Airfel Servis Sarıyer merkezine defalarca başvurmak zorunda kaldım. Her seferinde geliyorlar ve kombinin içini açarak, birkaç işlem yapıyorlar ve sorun çözüldü diyerek, cihazı kapatıyorlar. Ama sorun çözülmüyor, bir türlü çözülmüyor. Her seferinde onlar gittikten sonra ya da ertesi gün kombi hiç çalışmamaya başlıyor. Elektrik tesisatına bile baktırdım belki oradan kaynaklıdır diye ama yok sorun cihazda bir yerde. Kaç defa gelip gitmelerine rağmen bir türlü sorunu çözemediler. Bir kombi servis evdeyken yaptıkları birkaç müdahaleyle çalışır ve onlar gittikten sonra ya da ertesi gün yeniden ortaya çıkar anlayamadım bir türlü.

 6. Yeni kombi satın almak için konu hakkında oldukça fazla önerilen Airfel markasında karar kıldık. Satın aldığımız kombi modeli ilk dönemlerde tam olarak bizim beklediğimiz performansa sahipti. İlk yıl performans anlamında mutlu edici durumdayken sonraki dönemler içinde performansında bariz bir şekilde düşüşlerin olduğunu gördük. Ancak sorunun neden olduğunu bir türlü çözemedik. Bizde daha fazla zaman kaybetmeden konunun uzmanı olan Airfel Servis Sarıyer adresinde karar kıldık. Servis çok kısa bir sürenin içinde performans sıkıntısının neden kaynaklı oluştuğunu çözmüş oldu. Airfel Servis Sarıyer adresinin ilgili ekibi ve konu hakkındaki tecrübesiyle bu can sıkan sorundan çok hızlı bir şekilde kurtulmuş olduk.

 7. Kombimiz artık ihtiyaçlarımıza tam olarak uygun olmadığından dolayı yeni bir kombi satın almaya karar verdik. Fiyat ve performans açısından bize sıklıkla önerildiğinden dolayı tercihimiz Airfel markasından yana oldu. Satın aldığımız bu cihaz bu haftaya kadar sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Ancak cihazdan şu an su gelmeye başladı. Kombiden neden su gelir, sorunu nasıl çözebiliriz merak ediyoruz.

 8. Yıllardır kullandığım ve bu süre içerisinde hiçbir arızasıyla karşılaşmadığım Airfel marka kombim yakın zamanda F4 arızası vermeye başladı. İnternetten arıza hakkında bir araştırma yapınca kullanıcı olarak yapabileceğim birkaç yönerge vardı. Onları uyguladığım halde aynı hatayı almaya devam ediyordum. Ben de Airfel Servis Sarıyer şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelip elektronik kartta arıza olduğunu söyledikten bir hafta sonra tekrar gelip değişim yaparak sorunu gidermiş oldular.

 9. Sarıyer’de bulunan tekstil atölyemizde Airfel marka klima kullanıyoruz. Yaklaşık 10 senedir her sene bakımını yapıyoruz. Sanırım her sene aksatmadan düzenli olarak bakımını yaptırdığımız için de hiçbir arızayla karşılaşmadık. Bu sene de her sene olduğu gibi bakım için Airfel Servis Sarıyer ile irtibata geçtik. Kısa süre içerisinde gelen güleryüzlü ekip uygun bir fiyata klimanın bakımını yapıp gittikleri için teşekkür ederiz.

 10. Evimizde yıllardır Airfel marka kombi kullanıyoruz. Yaz veya kış farketmeksizin bizi her mevsim memnun eden kombimizin yakın zamanda power düğmesi önce 3 kez yanıp sönmeye ve ardından da çalışmamaya başladı. Biz de hemen Airfel Servis Sarıyer şubesini aradık. Kısa süre içerisinde gelen ekip drenaj pompasında arıza meydana geldiğini belirttikten hemen sonra onarımını gerçekleştirip sorunumuzu giderdi.

 11. Kiracı olarak oturduğum evde Airfel marka kombimiz yaz kış fark etmeksizin kullanılıyor. Yaklaşık dört senedir bu evde oturuyorum ve hiçbir arızası ile karşılaşmamıştım. Fakat yakın zamanda Airfel kombimiz, çalıştırdığımız zaman başta çalışıp sonra duruyor. Yani kendi kendine devre yapıyor fakat tekrar kapanıyor tekrar çalışıyor gibi bir döngüye girmeye başladı. Ben de sigortadan kapatıp Airfel Servis Sarıyer ekibine ulaştım ve ekip gün içerisinde gelerek arızayı çözdü.

 12. Yaklaşık olarak 5 senedir evimde Airfel marka kombi kullanıyorum. Şu zamana kadar geçen süre içerisinde de hiçbir arızasıyla karşılamamıştım. Fakat geçen hafta kızım hasta olduğu için, evin sıcak durması adına kombiyi sonuna kadar açmıştım. Sonrasında kombi ekranında HL arıza kodunu verdi ve hiçbir şekilde geçmedi. Ertesi gün Airfel Servis Sarıyer şubesini aradım. Gelen ekip kalorifer filtresinin tıkanmış olduğunu söyleyip kısa sürede açarak sorunumu giderdi. Kendilerine teşekkür ederim.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com