İstanbul

Airfel Servis Tuzla

Airfel marka klimalar İstanbul’un pek çok noktasında kullanılmaktadır. Özellikle Tuzla bölgesinde bu markaya ait kullanımlar daha fazla olduğu gibi, arıza oranları da biraz daha yüksektir. Nedeni ise firmaların bu marka klimaya daha büyük ilgi göstermesi ve uzun vadeli kullanım sağlamasıdır. Airfel Servis Tuzla, kullanımı gerçekleştirilen, arızaya neden olan ya da bakım zamanı gelen Airfel marka klimalar için gerekli tüm hizmetleri sunmaktadır.

Airfel Servis Tuzla, donanımlı ekibi ile servis talebinin bulunduğu bölgeye anında yönlendirilir ve arıza tespiti gerçekleştirir. Yapılan tespitler sonucunda da müşterilere tam ve eksiksiz şekilde bilgilendirme sağlanarak gerekli işlemler gerçekleştirilmektedir. Servis talebi olan ürün sahipleri aşağıda yer alan servis bilgileri dahilinde talep oluşturabilmektedir.


ŞİRKET ADI: POLAT TİCARET – FERİDE ÇETİN
ADRES: YAYLA MAH. ALİ İHSAN PAŞA CAD. NO:37/A İstanbul / Tuzla
TELEFON: (216) 446 44 71
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

6 Yorum

 • Reply
  Erhan

  Yüksek randımanlı şekilde klimayı çalıştırdığımda fazla şekilde ses yaptığı gibi yerinde de oynama yapıyor. Acaba monte edilirken bir sıkıntı çıkarılmış olabilir mi?

 • Reply
  İstanbul Airfel Kombi Servis Merkezi | | Teknolojice

  […] servisi internette aratırsanız, size en yakın teknik servisleri bulabilirsiniz. Örneğin Airfel Servis Tuzla gibi aramalarla servislere ulaşabilirsiniz. Servislere ulaştığınızda müsait olduğunuz saat […]

 • Reply
  İstanbul Airfel Kombi Servis Merkezi – Teknoloji Haberleri ve mobil gelişmeler

  […] servisi internette aratırsanız, size en yakın teknik servisleri bulabilirsiniz. Örneğin Airfel Servis Tuzla gibi aramalarla servislere ulaşabilirsiniz. Servislere ulaştığınızda müsait olduğunuz saat […]

 • Reply
  Volkan P.

  Uzun yıllardır Airfel kombi kullanıcısıyım ve cihazlarından son derece memnunum. Tuzla’ ya yeni taşındım ve yeni evime de sıfır bir Airfel aldım. Ancak aldığımdan beri çok fazla sorun yaşadım ve bu bölgede en az 4 farklı yetkili servise başvurdum cihazımdaki sorunu çözemediler. En son Airfel Servis Tuzla merkezinden destek aldım ve sorunuma hemen çözüm buldular. Tuzla bölgesinde Airfel kombilerindeki arızalar için kesinlikle doğrudan başvurulacak bir servis.

 • Reply
  Sezgin G.

  Tuzla’ da çalıştığım ofiste kullandığımız Airfel klimadan çok memnun kaldığımızdan ve üzerine aldığımız özel Airfel Servis Tuzla servisi hizmetlerinden çok memnun olduğumuzdan, eve de bir tane Airfel kombi aldım. Aradığınız zaman aynı gün içerisinde geliyorlar ve en komplike arızalarda dahi daha önce görmediğim şekilde fahiş bir ücret talebinde bulunmadan, son derece ekonomik şekilde sorunu çözüyorlar.

 • Reply
  İstanbul Tuzla'da Güvenilir Airfel Servis Hizmeti - Tablet Adam

  […] tüm ürünlerinde görülebilecek kullanım sorunlarına ilişkin olarak uzun yıllardır Airfel Servis Tuzla merkezi tarafından kaliteli, ekonomik ve güvenilir özel servis hizmetleri […]

Görüşünüzü Paylaşın

AiRFEL SERVİS444 88 48