Airfel Servis Tuzla

Tuzla’da güvenilir bir klima ve kombi servisi mi arıyorsunuz? Airfel Servis Tuzla, yüksek kaliteli hizmeti ve uzman teknisyen kadrosuyla hizmetinizde! Uzun yıllardır sektörde yer alan firmamız, Airfel markalı klimalar ve kombiler başta olmak üzere birçok marka ve modelde cihazın bakım ve onarımını profesyonelce gerçekleştirmektedir.

Airfel Servis Tuzla

Yaz sıcaklarında klimanızın verimli çalışması için önemli olan düzenli bakım ve arıza durumlarında hızlı müdahale, Airfel Servis Tuzla’nın öncelikli hizmetleri arasında. Kış aylarında ise kombinizin verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için gerekli tüm kontrolleri titizlikle yapıyoruz. Arızalar karşısında ivedilikle yerinde müdahale ediyoruz, böylece eviniz ya da iş yeriniz her zaman konforlu ve güvenli kalıyor.

Müşteri memnuniyetini her zaman en üst sırada tutan Airfel Servis Tuzla, alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleriyle sorunlarınıza çözüm üretiyor. Servisimiz, parça değişimi ve onarım işlemlerinde orijinal yedek parçalar kullanmakta, böylece cihazlarınız uzun vadede yüksek performansını koruyor.

Airfel Servis Tuzla İletişim:

ŞİRKET ADI:POLAT TİCARET – FERİDE ÇETİN
ADRES:YAYLA MAH. ALİ İHSAN PAŞA CAD. NO:37/A Tuzla – İstanbul
TELEFON:(216) 446 44 71
ÇALIŞMA SAATLERİ:HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

15 Comments

 1. Yüksek randımanlı şekilde klimayı çalıştırdığımda fazla şekilde ses yaptığı gibi yerinde de oynama yapıyor. Acaba monte edilirken bir sıkıntı çıkarılmış olabilir mi?

 2. Uzun yıllardır Airfel kombi kullanıcısıyım ve cihazlarından son derece memnunum. Tuzla’ ya yeni taşındım ve yeni evime de sıfır bir Airfel aldım. Ancak aldığımdan beri çok fazla sorun yaşadım ve bu bölgede en az 4 farklı yetkili servise başvurdum cihazımdaki sorunu çözemediler. En son Airfel Servis Tuzla merkezinden destek aldım ve sorunuma hemen çözüm buldular. Tuzla bölgesinde Airfel kombilerindeki arızalar için kesinlikle doğrudan başvurulacak bir servis.

 3. Tuzla’ da çalıştığım ofiste kullandığımız Airfel klimadan çok memnun kaldığımızdan ve üzerine aldığımız özel Airfel Servis Tuzla servisi hizmetlerinden çok memnun olduğumuzdan, eve de bir tane Airfel kombi aldım. Aradığınız zaman aynı gün içerisinde geliyorlar ve en komplike arızalarda dahi daha önce görmediğim şekilde fahiş bir ücret talebinde bulunmadan, son derece ekonomik şekilde sorunu çözüyorlar.

 4. Airfel Tuzla servisinin elemanları, sorunlu kombimdeki üç parçayı değiştirmeye karar verdiler. Eski parçaları ise benim iznim olmadan ve herhangi bir karşılığı olmadan götürdüler.

  Bu durumdan rahatsız olsam da kombi işim acil olduğu için onunla ilgilenmek zorunda kaldım. Ancak, kombideki sorunun devam etmesi üzerine yetkili servisi gün içerisinde tekrar aradım. Gelirken, değiştirdikleri parçaları da getirmişler. Bu sayede, hem kombiyi yaptılar hem de hatalarını telafi etmiş oldular. Airfel, farkını ortaya koyan bir firma!

 5. Yıllardır Ataşehirde oturuyoruz ve evde Airfel markalı kombi kullanıyoruz. Hem Airfel kombinin kendisinden hem de buradaki Airfel kombi servisinin hizmetlerinden çok memnunuz. Ama hayat koşulları dolayısıyla Tuzla’ya taşınmamız gerekiyor. Yeni eve de memnun olduğumuzdan Airfel kombiyi götürmeyi düşünüyorum ama Tuzla’da alacağım servis hizmetinin nasıl olacağı konusunda endişelerim var. Yani çağırdın mı gelmeyen, geldi mi çok fahiş fiyat uygulayan bir servis olursa doğal olarak benim için pekte iyi olmaz. Böyle bir durumda kombiyi satıp, Tuzla’da hangi marka daha iyisi onu almayı bile düşünebilirim. O yüzden kullandığınız Airfel Servis Tuzla merkezlerinin hizmetlerine dair deneyimlerinizi ve önerilerinizi benimle paylaşabilir misiniz?

 6. Kombimiz bozulduğu için yeni bir kombi satın almaya karar verdik. Özellikle çevremiz tarafından sıklıkla önerildiğinden dolayı Aİrfel markasında karar kılmıştık. Satın aldığımız kombi modeli bir süre geçtikten sonra ısıtma konusunda düşük bir performans ortaya çıkarmaya başladı. Yüksek bir seviyede çalışmasına rağmen ısıtma konusunda pek başarılı değildi. Bizde bu can sıkıcı sorundan bir an önce kurtulmak için konunun uzmanı olan Airfel Servis Tuzla adresine başvurmaya karar verdik. Servis ilgili ekibi ve konu hakkındaki tecrübesiyle sorunu çok kısa bir süre içinde çözmüş oldu. Tahminimizden çok daha kısa bir süre içinde kombiye dair bu sorun çözülmüş oldu. Gerçekten çok memnun kaldığımız bir servis süreci olmuştu.

 7. Uzun zamandan beri severek kullandığımız Airfel marka kombi son günlerde eski performansını aratmaya başladı. Cihaz eskiye nazaran çok gürültülü bir şekilde çalışıyor. Sorunun nedenini araştırsakta tam olarak neden dolayı karşımıza çıktığını bir türlü çözemedik. Bize verilen önerilerde konuya karşı iyi bir çözüm sağlayamadı. Kombi neden gürültülü çalışır tavsiyelerinizi bekliyoruz.

 8. Klima alırken uzun araştırmalar sonucu en uygun markanın Airfel olduğuna karar vermiştim. Şu zamana kadar da hiçbir arızası ile karşılaşmamıştım. Fakat geçtiğimiz günlerde klimam durduk yere E7 arızası vermeye başladı. Ben de Airfel Servis Tuzla şubesini aradım. Ertesi gün gelen ekip basınç switch arızası olduğunu tespit ettikten sonra kısa süre içerisinde parça değişimi yaparak sorunu gidermiş oldu.

 9. Klima alırken uzun araştırmalar sonucu en uygun markanın Airfel olduğuna karar vermiştim. Şu zamana kadar da hiçbir arızası ile karşılaşmadım. Fakat geçtiğimiz günlerde klimam durduk yere E7 arızası vermeye başladı. Ben de Airfel Servis Tuzla şubesini arayarak durumu bildirdim. Bunun üzerne ertesi gün gelen ekip basınç switch arızası olduğunu tespit ettikten sonra kısa süre içerisinde parça değişimi yaparak sorunu giderdi.

 10. Yıllardır kullandığım ve bu süre içerisinde hiçbir arızasıyla karşılaşmadığım Airfel marka kombim yakın zamanda F4 arızası vermeye başladı. İnternetten arıza hakkında bir araştırma yapınca kullanıcı olarak yapabileceğim birkaç talimt vardı. Onları uyguladığım halde aynı hatayı almaya devam ediyordum. Ben de Airfel Servis Tuzla şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelip elektronik kartında arıza olduğunu söyledikten bir hafta sonra tekrar gelip değişim yaptılar ve sorunu gidermiş oldular.

 11. Kombimi alırken uzun araştırmalar sonucu en uygun markanın Airfel olduğuna karar vermiştim. Şu zamana kadar da hiçbir arızası ile karşılaşmadığım kombimi herkese öneriyordum. Fakat geçtiğimiz günlerde kombim ekranında durduk yere E7 arızası vermeye başladı. Ben de Airfel Servis Tuzla şubesini arayarak durumu bildirdim. Bunun üzerine ertesi gün gelen ekip basınç switch arızası olduğunu tespit ettikten sonra kısa süre içerisinde parça değişimi yaparak sorunu giderdi.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com