Airfel Servis Pendik

Airfel cihazlarınız için Pendik ve çevresinde kaliteli bir servis hizmeti arıyorsanız, “Airfel Servis Pendik” tercihiniz olabilir. Bu servis, Airfel marka kombi ve klima sistemlerinin bakımı, onarımı ve yedek parça temini konularında uzmanlaşmıştır ve Pendik bölgesine özel hizmet vermektedir.

Airfel Servis Pendik

Airfel Servis Pendik, deneyimli ve eğitimli teknisyen kadrosu ile müşterilerine hızlı ve etkili çözümler sunar. Servis, arızalı cihazların en kısa sürede onarılması ve bakımlarının yapılması için gerekli tüm ekipmanlara sahiptir. Ayrıca, müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirleyerek, her müşteriye özel çözümler geliştirmeyi amaçlar.

Sunulan hizmetler arasında, arıza tespiti, acil onarım hizmetleri, düzenli bakım programları ve yedek parça değişimi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, Airfel cihazlarınızın daha uzun ömürlü ve verimli çalışmasını sağlamak için enerji verimliliği ve performans optimizasyonu gibi ek hizmetler de sağlarlar.

Airfel Servis Pendik İletişim:

ŞİRKET ADI:AKSEN KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ
ADRES:SAPANBAĞLARI MAH MİRALAY NAZIMBEY CAD NO:23/B Pendik / İstanbul
TELEFON:216 353 74 74
ÇALIŞMA SAATLERİ:HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

ŞİRKET ADI:SEFA KLİMA ADNAN ÇİFTÇİ
ADRES:DOĞU MAH. AYDINLI YOLU CAD. NO:53/D İstanbul / Pendik
TELEFON:0 216 491 95 88
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:ELSAN MÜH.HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES:AYDINLIYOLU CAD.NO:81/A İstanbul / Pendik
TELEFON:0 216 354 79 97
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:DY MÜHENDİSLİK ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ
ADRES:ÇAMÇEŞME MAH. MİSAKI MİLLİ CAD. NO:69-1 İstanbul / Pendik
TELEFON:(216) 596 06 08
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

19 Comments

 1. Airfel marka kombimiz bizim irademiz dışında inisiyatif almaya kalkışıyor. Söyleyince komik geldiğinin farkındayım ama kendi kendisine ısı falan yükseltiyor. Bunun için Pendik Airfel servisi çağırdık fakat onlar da sorunu görmemiz gerek dediler. Fakat bazen 10 günde bir falan yaptığı için sorunu gösteremedik. Servistekiler isterseniz anakartını değiştirelim dediler fakat kesin olduğundan emin olmadan onu da ben yapmak istemedim. Sizce sorun ne olabilir?

 2. Airfel ürünlerinden çok memnunum. Çok uzun yıllardır hem Airfel kombi hem de Airfel klima kullanıyorum ve beni mağdur edecek bir problemleri ile karşılaşmadım. Elbette diğer tüm cihazlar gibi kimi zaman benim kullanım hatalarımdan, kimi zamanda da başka sebeplerden arızalansalar da Pendik Airfel Servis merkezinin hizmetleri gerçekten çok iyi olduğundan ne yüksek servis faturalarıyla karşılaştım ne de hatalı bir hizmetle.

 3. Airfel gerçekten kaliteli bir marka ve servisleri de aynı ürettiği cihazlar gibi kaliteli diyebilirim. Geçtiğimiz haftalarda kombimin aniden anlamlandıramadığımız bir hata kodunu ekranda yakması üzerine derin üzüntü yaşadık. Kışın ortasında kombimizle ilgilenecek olan servis acaba kaç gün sonra gelecekti? Fakat hiç düşündüğümüz gibi olmadı. Çünkü Airfel Servis Pendik ile iletişime geçtiğimizde bize akşam saatleri olmasına rağmen bir iki saat içerisinde gelebileceklerini söylediler. Bu davranış ve düşünce oldukça güzel. Geç saatlere kadar kombimiz ile uğraştıktan sonra sorunu çözüme kavuşturdular. Üstelik sorunlu parçanın yenisi yanlarında olmadığı için dükkanlarına gidip geldiler. Saat geç oldu diyerek evlerine gidebilirlerdi. Böyle düşünceli ve iyi yürekli ustaları bulmuşken kaybetmemek lazım.

 4. Bundan iki yıl önce çevremdekilerden güvenilir olduğunu duyarak Airfel marka kombi aldım. Ancak, Airfel marka kombim çalışırken gürültü çıkarıyor. Gürültülü çalışma problemini çözmek için Airfel’in genel merkezini aradım. Ancak, onlar net bir cevap vermediler. Bu yüzden, Airfel servis Pendik ile iletişime geçtim. Airfel yetkili servis elemanları gelerek kombinin yenisiyle değişiminin yapılacağını söylediler. Ancak, fabrikadan onay gelmesi gerekiyormuş.

  Kısa zaman sonra yetkili servis elemanları beni arayarak fabrikadan onay geldiğini ve servisin gelerek kombiyi değiştireceğini söylediler. İşine sadık ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Airfel Pendik servisi sayesinde kombim artık sessiz bir şekilde çalışıyor.

 5. Airfel, çevremizde çok fazla kullanılan bir marka. İşyerinde ve evde hem klimasını hem kombisini kullanıyoruz. Fazlasıyla da memnunuz. Özellikle tüketim değerleri gerçekten çok düşük olduğundan başlı başına bir memnuniyet yaratıyor. Uzun süredir de kullanmamıza rağmen şükür ki hiç arıza yaratmadılar. Hem Airfel klima bakımı hem de kombi bakımı konusunda her yıl en az bir defa olsa da mutlaka Airfel Servis Pendik merkezinden yardım alıyoruz. Gün içerisinde gelerek, hem kombinin hem de klimanın bakımını yapıyorlar. Herhangi bir olağan dışı durum görmeleri durumunda da bizimde anlayabileceğimiz teknik kavramlardan uzak şekilde anlatıyorlar. Böylelikle bir sorun olma olasılığı varsa bile bunu önceden çözebilmemizi sağlıyorlar.

 6. Airfel kombi cihazlarının farklı modellerini kullandım. En eski modellerinden, en yeni akıllı teknolojili olduğu söylenen modellerine kadar her birini kullanma fırsatım oldu. Çünkü kiracıyım ve doğal olarak ev sahibi hangi kombiyi tercih ederse onu kullanmak durumunda kalıyorsunuz. Cihazlar gerçekten çok iyi ama Airfel kombilerin servisleri İstanbul’da yan yana ilçeler arasında bile kalite farklılığına sahip. Yani bir ilçede kötüyken, diğerinde çok ama çok iyi olabiliyor. Nitekim Airfel Servis Pendik merkezinin hizmetleri de gerçekten çok kaliteli. Çalışanlar sadece işine odaklanıyor ve gereksiz işlemlerden ya da bilgilerden kaçınıyor. Böyle olunca hem şeffaf hem de güvenli bir servis hizmetini alabiliyorsun. Üstelik çok da ekonomik fiyatlara.

 7. Yeni kombimizi konu hakkında çok fazla övülen Airfel markasından tercih ettik. Özellikle bütçe dostu ve kaliteli modeller sunması bizim için oldukça cezbedici olmuştu. Satın almış olduğumuz kombi modeli bir süre geçtikten sonra ısıtma konusunda bariz bir şekilde kötü bir performans sunuyordu. Kışın ortasında bu durum bizim için çok daha can sıkıcı bir hale gelmişti. Bizde konuya acil bir şekilde çözüm bulabilmek için soluğu hemen konunun uzmanı olan Airfel Servis Pendik adresinde aldık. Airfel Servis Pendik adresi yaptığı kısa incelemenin hemen sonrasında ısıtma sorununu çözerek cihazı bize teslim etti. Oldukça kısa bir süre aralığı içinde bu can sıkıcı sorunu Airfel Servis Pendik sayesinde geride bırakmış olduk.

 8. Kombimiz artık beklentilerimize uygun olmadığından dolayı değiştirmeye karar verdik. Bu dönemde bizim için en uygun seçenek ise Airfel markasına ait olan bir kombiydi. İlk dönemlerde kusursuz şekilde çalışan bu cihaz son günlerde ısıtma konusunda eskisi gibi değildi. Cihaz peteklere yeterince ısı ulaştıramıyor. Bu durumdan kurtulmak için yapılabilecek şeyler nedir merak ediyoruz.

 9. Yıllar önce kombi alırken uzun araştırmalar yapıp Airfel markasında karar kılmıştık. Şu ana kadar küçük bir iki hata dışında hiçbir arızasıyla da karşılaşmadık. Fakat geçtiğimz günlerde kombimiz HB isimli arıza kodunu vermeye başladı. Bu işlere yabancı olduğum için hemen Airfel Servis Pendik Şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip kalorifer gidiş hattında bulunan NTC sensörünün arızalandığını söylerek değişimini yaptı ve sorunumuz çözülmüş oldu.

 10. Yıllar önce evlenmeden hemen önce klima alırken uzun araştırmalar yapıp Airfel markasını tercih ettiğimiz klimamız şu ana kadar küçük bir iki hata dışında hiçbir arızasıyla da karşılaşmadık. Fakat geçtiğimz günlerde klimamız arıza kodu vermeye başladı. Bu işlere yabancı olduğum için hemen Airfel Servis Pendik Şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip klimagidiş hattında bulunan sensörün arızalandığını söylerek değişimini yaptı ve sorunumuz çözülmüş oldu.

 11. Kombimizin kurulumu yapılırken etrafın kirleneceğinden çok endişe duyuyordum. Yeni temizlik yapmıştım ve Airfel servis Pendik ekibini tanımıyordum. Ancak hiçbir şey korktuğum gibi olmadı. O kadar temiz ve düzenli bir iş çıkardılar ki, etrafın kirleneceği düşüncesinden bir an utanç duydum. Kombimizle alakalı her durumda bundan sonra adresimiz Airfel servis olacaktır.

 12. 4 yıldır kullandığımız peteklerimizden artık randuman alamamaya başladık. Bir an önce bu sorunun çözülmesi için Airfel servis Pendik ile görüşmeye karar verdik. Bir komşumuzun da tavsiyesi üzerine bizimle hemen iletişimi kabul ederek evimize ulaştılar ve sorunun ne olduğunu kısa sürede bularak çözüme kavuşturdular. Bu ekibe gerçekten minnettarız.

 13. Pendik ilçesinde bulunan çağrı merkezimizde özellikle şu günlerde fazlası ile Airfel marka kombi kullanıyoruz. Fiyat performans olarak çok başarılı bulduğumuz kombimiz son zamanlarda çalıştığı esnada yoğun bir koku çıkarmaya başladı. Ne yapıp ettiysek soruna çare bulamadık. Biz de Airfel Servis Pendik şubesini aradık. Gelen ekip uygun bir fiyata filtre temizliği ve genel bakımını yaptıktan sonra koku probleminden kurtulmuş olduk.

 14. Geçtiğimiz iş değişikliği sebebiyle İstanbula’a yerleşmek zorunda kaldım. Kiraladığım evde de Airfel kombi kullanılmaktaydı. Geçen kış tek bir sorun bile çıkarmayan kombim bu sene ne hikmetse aşırı gürültülü çalışıyor. Mutfağın ücra bir köşesinde olmasına rağmen her odadan rahatlıkla gürültüsü duyuluyor. Teknik servis çağırmadan önce burdan da sormak istedim. Bilen arkadaşlar varsa nedenini söyleyebilir mi?

 15. 2010 yılında satın almış oluğum Airfel marka kombimin, ikinci seneden itibaren mutlaka bir hatası ile karşılaşıyordum. Her sene kronikleşen sıcak su arızasının yanında bu sene de ekran kartı arızalandı. Son olarak Airfel Servis Pendik şubesine yaptırdım. Fakat bana karşı oldukça ilgili ve hoşgörülü olan teknik servis ekibinin vermiş olduğu hizmetten çok etkilendim. Kendilerine teşekkür ederim.

 16. 2017 senesinden beridir kiracı olarak oturduğum evde Airfel marka kombi kullanıyoruz. Şu zamana kadar geçen süre içerisinde de hiçbir sorunu ile karşılaşmamıştık. Ancak geçtiğimiz hafta su ısıtmama problemi yaşatmaya başladı. Korona virüs ile mücadele ettiğimiz şu günlerde her gün duş almak zorundayız. Ancak kombimiz arızalı olduğu için alamıyoruz. Çünkü suyu ısıtmıyor.. Lütfen bu konu hakkında bize yardımcı olur musunuz?

 17. Yaklaşık olarak 7 seneden beri büyük bir memnuniyetle kullanmış olduğum Airfel kombimin yakın zamanda eşanjörü delindi. Ben de vakit kaybetmeden Airfel Servis Pendik şubesine ulaştım. Oldukça ilgili ve güleryüzlü ekibe sorunu anlattığımda parça değişimi gerektiğini, parça değişimi için de yüksek bir meblağ talep ettiler. Fakat yaptığım araştırmalar sonucu en uygun fiyatın bu olduğunu öğrendim ve değişimi onayladım. Böylelikle kombimin sorunu giderilmiş oldu.

 18. […] Pendik Airfel Servis hizmetimizin ayrıcalıklarından her zaman yararlanabilmeniz mümkün olduğu gibi bir o kadar da kolaylıkları elde edebilirsiniz. Aktif olarak sizlere sunacağımız çalışmaların tamamında aradıklarınızı bulabileceğiniz gibi en iyi hizmet konseptinden yararlanabilirsiniz. Airfel markalı kombilerin tamamına yönelik olarak sunacağımız hizmet kalitesinin farkını ilk andan itibaren görerek beklentilerinizi karşılamanız mümkün durumda olacaktır. Hizmetimizin her zaman aktif olması aradığınız çözümlerin karşılanmasında etkindir. […]

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com