Airfel Servis Kadıköy

Kombiler kışın vazgeçilmez ürünler arasında yer alırken, yazın da kullanılabilen hassas ve bakım gerektiren ürünlerdir. Ev ve iş yerlerinde konfor sağlayan bu ürünler düzenli bakım yapılmadığında arızalara neden olabilmektedir. Airfel Servis Kadıköy arızalanan ya da bakım konusunda sorun teşkil eden kombiler için üstün hizmet sunmaktadır.

Airfel Servis Kadıköy, İstanbul’un kalabalık bölgelerinden biri olan Kadıköy bölgesi için tam donanımlı ekibi ile birlikte hareket etmektedir. Servis talebinde bulunan ürün sahiplerinin kombileri ev ya da iş yerlerinde incelendikten sonra durum ile ilgili bilgi sunulmaktadır. Müşterinin onayı doğrultusunda da gerekli işlemler gerçekleştirilmektedir. Airfel marka kombilerinde arıza yaşayan ya da bakım yaptırmak isteyen ürün sahipleri aşağıdaki iletişim kanallarından servis talebi oluşturabilmektedir.


ŞİRKET ADI:Bİ-MES SOĞ. MAK. ELEK. ELEKT. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES:MERDİVENKÖY MAH. HIZIRBEY CAD. NESRİN SOK. İSLAMOĞLU APT. NO: 13/1 İstanbul / Kadıköy
TELEFON:0216 567 52 56
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:TNC SERVİS HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.
ADRES:SAHRAYI CEDİT MAH. TAŞLIYOL SK. NO:40/A-1 İstanbul / Kadıköy
TELEFON:(216) 356 60 60
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:PETA SATIŞ SONRASI HİZMETLER
ADRES:19 MAYIS MAH. ŞAKACI SK. NO:78/B ERENKÖY İstanbul / Kadıköy
TELEFON:(216) 302 25 45
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:İZOFORM KLİMA SOĞUTMA HAVALANDIRMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES:ALİ NİHAT TARLAN CAD TÜNEL YOL GİRİŞİ NO:2-A ÜSTBOSTANCI İstanbul / Kadıköy
TELEFON:(216) 445 12 92
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

“Airfel Servis Kadıköy” üzerine 8 yorum

  1. Yaklaşık 6 ay önce Airfel marka bir kombi taktırdım, fakat kombi çalışırken patlama sesi gibi bir ses çıkarıyor. Yetkili servisi aradım gelip baktılar sorunun montajda olduğunu söylediler. Montaj yapan firmayı aradım onlar da kombi ile alakalı bir durum dediler. İki taraf da suçu birbirine atıyorlar ve ben ortada mağdur oluyor. Airfel servis Kadıköy civarında başka var mı? İnan ücret önemli değil, yeter ki şu durum çözülsün.

  2. İşyerinde arkadaşlar evlerine Airfel kombi ve klima almışlar. Hepsi cihazlardan çok memnunlar. Ancak hiçbirinin henüz cihazında arıza olmamış ki bu da beni düşündürüyor. Alacağım Airfel kombi arızalandığı zaman Kadıköy Airfel Servis hizmetlerinin nasıl olduğu ve bunu uğraştırıp, uğraştırmayacakları konusunda sorularım var. Bana bu konuda ve servis hizmetlerine dair deneyimler konusunda yardımcı olunabilirse çok sevinirim.

  3. İnternetten kombi almıştım. Eskisinin sökülüp yenisinin takılması gerekiyordu. Kombi geldikten sonra Airfel servis Kadıköy ile temasa geçtim. Onlardan montaj ile alakalı yardım yapmalarını istedim. Sonuç olarak, sıfır ürünü kendi başıma takmam mümkün değildi. Airfel servisi, çok yoğun olsa bile kurulum sonrası hizmeti tamamlamak adına evime geldi.

    Airfel’in yetkili servisinde çalışan elemanların işine çok hakim olduğunu söyleyebilirim. Yoğuşma suyu borusunun bağlanmasını ve gaz uygunluk sürecini çok iyi hallettiler. Yetkili servisin onay vermesinin ardından işlemlerim tamamlandı. Şunu söyleyebilirim ki, Airfel’in satış sonrası hizmetleri oldukça iyi! Başka firmalar, satış sonrası hizmetlerini hiç önemsemeden müşteri toplamaya çalışıyorlar.

  4. Kadıköy Airfel teknik servisine Airfel kombi için başvuru yaptığımda, personeller benimle çok ilgilendiler. Telefonda yaptığımız görüşmede personel çok sıcak ve samimi bir yaklaşım sergiledi. Aynı yakınlığı eve gelen teknisyenlerdeki güler yüzlü hizmet anlayışında görebiliyorsunuz. Benim onları aramam, onların gelmesi oldukça kısa bir zaman diliminde cereyan etti. Tüm çalışanlar benimle yakından ilgilendiler. Airfel Servis Kadıköy ekipleri, özellikle yaşadığım soruna dair benim açımdan da bilgi aldıkları gibi kombi arızasının teknik durumu hakkında da benim anlayabileceğim şekilde bir açıklama yaptılar. Dolayısı ile yapacakları onarım müdahalesinin ne kadar gerekli olduğunu biliyorum. Bu durumda hizmetlerinin güvenirliliğini kanıtlama açısından gerçekten çok cesurca bir yaklaşım olduğunu söylemek yanlış olmaz.

  5. Airfel kombiler her açıdan parasını hak ediyor. Hem cihazlar gerçekten kaliteli ve çok özellikli hem de oldukça dayanıklı. Özellikle de kombiyi en düşükte çalıştırdığınızda bile yüksek performans veriyor. Üstelik çok da az elektrik ve doğalgaz harcıyor. Tasarruflu doğalgaz farkını gerçekten bu cihazlarda hissediyorsunuz. Tüm bunların dışında Airfel servis hizmetleri de gerçekten çok kaliteli. Kaç yıldır çalıştığım Airfel Servis Kadıköy şubesinin hizmetlerinden çok memnunun. Ne zaman ararsam arayım, aynı samimiyetle telefonlara yanıt veriyorlar ve şikayetimi detaylıca dinliyorlar. Asla kafalarına göre işlem yapmıyorlar ve her işlem için detaylı bilgi veriyorlar. Böyle olunca ne yaptıklarına ve sorunun ne olduğunu anlıyorsun ki personelin önerdiği işlemlere güvenebiliyorsun.

  6. Oldukça başarılı kombi modellerine sahip olduğundan dolayı tercihimizi Airfel markasından yana kullandık. Özellikle sahip olduğu modeller tam olarak bizim aradığımız detaylara sahipti. Airfel marka kombimiz ilk dönemlerde oldukça başarılı bir performans ortaya çıkarıyordu. Ancak ilerleyen dönemlerde ısıtma konusunda bazı sıkıntılar oluşturduğunu fark ettik. Konu hakkında teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı soluğu hemen Airfel Servis Kadıköy adresinde aldık. Airfel Servis Kadıköy adresi kısa bir incelemenin hemen sonrasında performans düşüklüğünün neden olduğunu çözmüş oldu. Özellikle servisin ilgili tavrı oldukça hoşumuza gitmişti. Soruna çok kısa bir süre içinde çözüm bularak bizi bu can sıkıcı arızadan kurtarmış oldular. Her açıdan çok verimli bir servis süreci oldu.

  7. Kombimiz eskidiğinden dolayı yeni bir kombi satın almaya karar verdik. Başarılı modellere sahip olduğundan dolayı tercihimiz Airfel markasından yana oldu. Aldığımız cihaz ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışırken şimdilerde bu performansı aratmaya başladı. Kombi peteklere neden ısı vermez, bu sorundan kurtulmak için yapmamız gerekenler nelerdir çözüm önerilerinizi bekliyoruz.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombi Arıza Çözümleri Beyaz Eşya Arıza Çözümleri Klima Arıza Çözümleri Bulasikcozum.com Camasircozum.com