Airfel Servis Maltepe

Airfel cihazlarınızı yüksek performansla çalıştırmak ve olası arızaları en aza indirmek için düzenli bakım çok önemlidir. Bu noktada, Airfel Servis Maltepe olarak, alanında uzman teknisyenlerimizle hizmetinizdeyiz. Maltepe’de bulunan servisimiz, orijinal yedek parçalar kullanarak, cihazlarınızın uzun ömürlü ve verimli çalışmasını sağlamaktadır.

Airfel Servis Maltepe

Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz. Servisimizi tercih ettiğinizde, cihazınızın modeline ve ihtiyacına göre en uygun çözümleri sunuyoruz. Arızaları hızlı bir şekilde tespit edip, onarımını yapıyoruz. Ayrıca, her türlü sorunuz ve servis ihtiyacınız için 7/24 ulaşılabilir durumdayız.

Maltepe ve çevresinde güvenilir ve hızlı servis hizmeti arıyorsanız, Airfel Servis Maltepe’yi tercih edebilirsiniz. Hem kombi hem de klima bakım, onarım ve montaj işlemleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en büyük önceliktir ve her zaman en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Airfel Servis Maltepe İletişim:

ŞİRKET ADI:CANSU SOĞUTMA – RAMAZAN ALPARSLAN
ADRES:ATATÜRK CAD.BAHÇE SOK.NO:5 İstanbul / Maltepe
TELEFON:(216) 305 75 24
ÇALIŞMA SAATLERİ:HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

ŞİRKET ADI:CANKA MÜHENDİSLİK İKLİM SİS.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES:ATATÜRK CAD GİRNE MAH ÇİÇEK SOK ERKONUT STS NO:12 DÜK.6 İstanbul / Maltepe
TELEFON:0 216 383 18 46
ÇALIŞMA SAATLERİ:HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

ŞİRKET ADI:ACS MÜHENDİSLİK KLİMA SİST.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES:CEVİZLİ MAH. YILMAZ SOK. HACI KAPTAN APT. NO:8/A İstanbul / Maltepe
TELEFON:0 216 383 61 07
ÇALIŞMA SAATLERİ:HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

15 Comments

 1. Her yıl sizlerden düzenli şekilde almış olduğum klima bakım servisinden ötürü göstermiş olduğunuz ilginiz ve güler yüzlü personelinize teşekkür ederim.

 2. Üç küçük çocuğu olan bir baba olarak bu sıcak yaz aylarında eşimin ve çocuklarımın ne kadar klima ihtiyacının farkında olarak bir adet klima satın almıştım. Fakat klimayı aldıktan çok kısa bir süre sonra klimamda soğuk üflemenin kesilmesi ile karşılaştım. Benim anlayamadığım şey bu kadar kısa sürede klimanın soğuk üflemesinin nasıl kesilebildiği. Ürünü aldığım yer ile görüştüğümde bana kullanıcı hatasından bahsettiler. Bir aylık cihaz nasıl kullanıcı hatasına girebilir anlamıyorum. O sinirle Airfel Servis Maltepe ile görüşmeye gittim. İçeri girip durumu anlattığımda bana cüzzi miktarlara sorunun halledilebileceğini söylediler. Yetkili servislerden bin kata daha iyi çalışıyorlar. Gerçekten herkese tavsiye ederim.

 3. Airfel’in yetkili servisi olarak Airfel servis Maltepe ile temasa geçtik. Kombimiz arızalanmıştı. 07.01.2019 tarihinde sabah 09.30 civarı aradık. Kombinin hiç çalışmadığını, evde çocuklar olduğunu söyledik. Durumun acil olduğunu yineledik. Muhattap olduğumuz kişi, acil durumu not aldığını belirtti. Ancak, gün içerisinde kimse gelmedi. Biz de 14.05’te tekrar aradık. Airfel Maltepe servisinin gelmesi akşam saatlerini buldu.

  Airfel servisinin geç gelmesine kızsak da sorun bizimle alakalıymış. Adres bilgilerimizdeki sıkıntıdan dolayı evimizi bulmakta zorlanmışlar. Yine de özür dileyip işlerine başladılar. Kısa zamanda, kombideki sorun çözüldü. Çocuklar, okuldan gelmeden kombi tekrar çalışmaya başladı. Airfel Maltepe servisine teşekkürlerimi sunuyorum.

 4. 3 yıldır çalıştığım ofiste Airfel klima kullanılıyor. Gerçekten kalitesi ve elektrik tüketimi açısından çok iyi bir cihaz. Bu yüzden geçen ay yaptığım taşınma sırasında eve gerekli olan kombiyi de Airfel’den yana seçtim. Airfel klimadaki memnuniyeti bir ay gibi bir kısa süre içerisinde yakalayabildiğimi söyleyebilirim. Zaten işyerimin olduğu Maltepe’ye taşındığımdan Airfel Servis Maltepe merkezinin hizmetlerini şirketteki klimadan biliyorum. Yıllık periyodik klima bakımından, en basit arızada bile aynı ciddiyetle yanıt verme ve müdahale verme gibi bir anlayışa sahip olduklarını biliyordum. Airfel kombiyi seçmemdeki en önemli nedenlerden birisi de bu zaten. Airfel kombi arızası ve genel bakımı konusunda kendilerinden yardım alacağım kesin. Çevremdekilere de kendilerini tavsiye ediyorum.

 5. Airfel kombiyi yıllardır sorun yaşamadan kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım. Hatta öyle ki Airfel Servis Maltepe servisini yılda sadece bir defa periyodik kombi bakımı yaptırmak için arıyorum. Onun dışında cihazı aldığımdan beri bir kere olsun arızalanmadı. Ama son zamanlarda kombinin derecesini arttırdığımızda her seferinde değişen sıcaklık değerlerine geldiğinde otomatik şekilde kendisini kapatıp, açıyor. Airfel resetlemeye baktım ve kombiyi resetledim. Kılavuzuna bakarak yaptım ve doğru yaptığımı düşünüyorum ama resetleme de çözüm olmadı. O yüzden işi profesyonellere bıraktım. Meğerse benim yapabileceğim bir sorunu yokmuş. İçerisinde ismini tam hatırlayamadım bir parça arızalanmış ondan yapıyormuş, parçayı 60 liraya değiştirdiler ve sorun çözüldü.

 6. Kombi konusunda tercihimizi oldukça kaliteli markalardan biri olan Aİrfel markasından yana kullandık. Özellikle kombi ve klima konusunda bize en fazla tavsiye edilen seçenek bu olmuştu. Satın aldığımız kombi modeli ilk dönemlerde tam olarak bizim aradığımız performansı sunuyordu. Ancak ilerleyen dönemler içinde ısıtma konusunda eskisi gibi başarılı olmadığını fark ettik. Teknik bilgimiz bulunmadığından dolayı bu can sıkıcı sorundan kurtulabilmek için konunun uzmanı olan Airfel Servis Maltepe adresinde karar kıldık. Airfel Servis Maltepe uzman ekibiyle birlikte bu sorunun neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını çözmüş oldu. Bize de kombi bakımı hakkında önemli tüyolarda bulundu. Servisin ilgili ekibi ve hızlı yönü gerçekten oldukça takdire şayandı.

 7. Kombimiz artık beklentilerimize tam olarak uymadığından dolayı yeni bir kombi satın almaya karar verdik. Satın aldığımız bu kombi yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde çalıştı. Ancak son haftaya kadar kombi eski performansını aratmaya başladı. Kombi ısıtma konusunda eskisi gibi başarılı değil. Peteklere yeterince ısı ulaştıramıyor bu sorundan kurtulmak için önerileriniz nelerdir.

 8. Maltepe ilçesinde bulunan çağrı merkezimizde Airfel marka klima kullanıyoruz. Fiyat performans olarak hakikaten çok başarılı bulduğumuz klima son zamanlarda yoğun bir koku vermeye başladı. Ne yapıp ettiysek soruna çare bulamadık. Biz de Airfel Servis Maltepe şubesini aradık. Gelen ekip filtre temizliği ve genel bakımını yaptıktan sonra koku probleminden kurtulmuş olduk.

 9. Maltepe ilçesinde bulunan çağrı merkezimizde özellikle şu günlerde fazlası ile Airfel marka klimamızı kullanıyoruz. Fiyat performans olarak çok başarılı bulduğumuz klimamız son zamanlarda çalıştığı esnada yoğun bir koku çıkarmaya başladı. Ne yapıp ettiysek soruna çare bulamadık. Biz de Airfel Servis Maltepe şubesini aradık. Gelen ekip uygun bir fiyata filtre temizliği ve genel bakımını yaptıktan sonra koku probleminden kurtulmuş olduk.

 10. Klimamız son zamanlarda sürekli arıza vermeye başlamıştı. Kendiliğinden düzelmesi düşüncesiyle hiçbir yere başvuru yapmamıştık. Ancak artık düzelmeyeceğini anlayınca Airfel servis Maltepe ile görüştük. Aldığımız makul fiyat ve makul çözüm sonrasında evimize gelerek klimada var olan arızayı giderdiler. Aynı zamanda telefonda görüştüğümüz fiyat ne ise onu aldılar.

 11. Geçtiğimiz hafta iş değişikliği sebebiyle şu an oturmakta olduğum eve taşındım. Evde bulunan Airfel marka kombinin ekranında çeşme işareti beliriyor. İnternette araştırma yapınca pek bir bilgiyle karşılaşamadım. Teknik servis çağırmadan önce bakınmama rağmen bulamadığım için Airfel Servis Maltepe ekibi ile iletişime geçerek durumu bildirmem üzerine gelen ekip anında sorunu çözerek arızayı giderdiler.

 12. Yıllardır kullandığım ve bu süre içerisinde hiçbir arızasıyla karşılaşmadığım için çevremde yeni kombi alacak herkese önerdiğim Airfel markasına ait kombim yakın zamanda arıza vermeye başladı. İnternetten arıza hakkında bir araştırma yapınca kullanıcı olarak yapabileceğim birkaç talimat vardı. Onları uyguladığım halde aynı hatayı almaya devam edince ben de Airfel Servis Maltepe şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelip elektronik kartta arıza olduğunu söyledikten bir hafta sonra tekrar gelip değişim yaparak sorunu gidermiş oldular.

 13. Çok uzun senelerden beri Airfel marka kombi kullanıcısıyım. Büyük bir memnuniyetle kullandığım Airfel kombim dün banyo esnasında sıcak suyun birden soğuk suya dönmesi ile beni mağdur etti. Gidip kontrol ettiğimde ise kombi ekranında db arıza kodunu vermişti. Bu durum karşısında ertesi gün Airfel Servis Maltepe şubesi ile irtibata geçtim. Gelen ekip sensör kablolarında oksitlenme olduğunu tespit etti ve kısa süre içerisinde de sorunumu çözdü. Hızlı ve profesyonel hizmetten dolayı kendilerini kutlarım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com