İstanbul

Airfel Servis Kartal

Airfel, bir dünya markası olmanın yanında çok kaliteli pek çok ürüne aynı anda ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle bu markaya ait klimalar her zaman yüksek performans ile çalışmaktadır ancak; her teknolojik ürünün de belli bir ömrü bulunmaktadır. Airfel Servis Kartal, vadesi dolan ya da belli sorunlara sebebiyet veren Airfel marka klimaların onarımı ve bakımı için gerekli olan işlemleri üstlenmektedir.

Airfel Servis Kartal, bu işlemleri yürütürken müşterinin taleplerini hassasiyetle değerlendirir ve gerekli işlemleri yine müşterinin talepleri doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Ürünler yerinde onarılırken gerekli durumlarda servis alanında da işlem görebilmektedir. Müşteriler ürün servis talebi için aşağıdaki iletişim numaralarından firma ile irtibata geçebilmektedir.


ŞİRKET ADI:METKAN MÜHENDİSLİK İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ İNŞ. GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES:CUMHURİYET MAH.İSMAİL DEDE CAD.NO:12/1-2 İstanbul / Kartal
TELEFON:(216) 589 20 48
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:ATAK KLİMA BİLGİSAYAR GIDA İNŞ. TAAH. TAŞ. NAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES:ORHANTEPE MAH. GİRNE SOK. NO: 10/3 İstanbul / Kartal
TELEFON:0216 457 09 56
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:ER KLİMA ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ ELEKTRİK ELEKTRONİK TURİZM İNŞAAT İHRACAT İTHALAT İMLT LTD ŞTİ.
ADRES:ESENTEPE MAH . İNÖNÜ CAD NO:138/A İstanbul / Kartal
TELEFON:(216) 306 87 94
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:İSTANBUL TEKNİK KLİMA VE SOĞUTMA – HÜSEYİN ARIGÜL
ADRES:UĞUR MUMCU MH. MAVİ TUNA SİTESİ B3 BLOK DÜKKAN:1 YAKACIK İstanbul / Kartal
TELEFON:(216) 475 96 75
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:CF MÜHENDİSLİK VRF ISITMA SOĞ.HAV.TEKNİK SERVİS SATIŞ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
ADRES:HÜRRİYET MAH AYAZMA CAD NO:133 ZEMİN 1 İstanbul / Kartal
TELEFON:216 451 59 46
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:PROBAK SOĞUTMA SİST.BAKIM VE ENERJİ YÖNT.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES:ORTA MAH. GÜN SK. NO:6/1 İstanbul / Kartal
TELEFON:(216) 377 27 76
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:ÖZEGE MÜHENDİSLİK – MUHARREM DOKUYAN
ADRES:CUMHURİYET MAH CEVİZ SOK. NO:7 İstanbul / Kartal
TELEFON:(216) 451 63 19
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:NEKSAN ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES:YALI MAH. TOPSELVİ CAD.EYMEN SK. NO:44/1 İstanbul / Kartal
TELEFON:(216) 389 60 23
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:ÜNİTEK İKLİMLENDİRME
ADRES:UĞUR MUMCU M. F.S. MEHMET CAD. MEDENİ SK. NO:13/A İstanbul / Kartal
TELEFON:(216) 475 82 44
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

15 Yorum

 • Reply
  Kaliteli Airfel Servis Deneyimini Bizimle Yaşayın! | Maiotik

  […] ki en yakın servisleri bulabileceğiniz internet gibi bir nimet vardır. Örneğin Google’da Kartal Airfel Servis diye arattığınızda o bölgede ki hemen bütün servisleri […]

 • Reply
  Kartal Airfel Servis Telefonu: 444 88 48

  […] teknik servis personelleri sorun ne olursa olsun kısa vadede çözüme kavuşturabilmektedir. Airfel Servis Kartal aracılığı ile klima ya da kombilerinin bakımını gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar […]

 • Reply
  Acar O.

  Son yıllarda kombide en fazla dikkat çeken markalardan olduğundan aldığım Airfel kombiyi gerçekten çok konforlu şekilde kullanırken, birden radyatörlerin alt kısmını ısıtırken, üst kısımları soğuk kalması durumuyla karşılaştım. Bunun üzerine çağırdığım Airfel Servis Kartal ekipleri, kombi filtresi temizliği ve radyatör hava basıncı düzenlemesi gibi çok ekonomik şekilde soruna çözüm buldu.

 • Reply
  Ümran E.

  Evde ve ofiste her zaman Airfel iklimlendirme çözümlerini kullanıyorum. İş yerim Pendik’ te bulunuyor ve iş yerimde Airfel klima kullanıyorum. Klimanın performansından memnunum ama servis hizmetleri için aynı şeyi söylemiyorken, Airfel Servis Kartal merkezinin evimdeki Airfel kombim için vermiş oldukları servis hizmetlerinden de aksi şekilde çok memnunum. Bu bölgeye göre değişen servis hizmeti kalitesi aslında oldukça garip.

 • Reply
  Gürkan Y.

  Klimam bir hafta içinde tam ihtiyacım olan yaz aylarında soğuk üflemeyi kesti. Bende bunun üzerine önce yetkili servis ile iletişime geçtim. Bana ancak bir hafta sonraya randevu verebileceklerini söylediler. Evde küçük bebeğim var ve sıcak havalar oldukça bunaltıyor fazlasıyla ağlıyor. Bu durum annesi için oldukça bunaltıcı oluyor. Bende bunun üzerine kendilerini şikayet edeceğimi söyleyip telefonu kapattım. Markete çıktığımda Kartal Airfel Servis’i gördüm ve içeri girip durumu anlattım. Arkadaşlar hemen bir boşluk oluşturup yarım saat içinde geleceklerini söylediler. Anlattığım şikayete göre olabilecek sorunları düşünüp yanlarında malzeme getirmişler. Onbeş dakika içinde sorunu çözüp evden ayrıldılar. Oldukça şaşırdım. Kazandıkları para sonuna kadar helal olsun!

 • Reply
  Funda

  Eşimin rahatsızlığından dolayı on ay boyunca evde değildik. Bu süreçte, kombiyi kullanmadık. Bu yüzden, kombide donma problemi meydana gelmiş. Kombinin içerisinde sorun oluşmuş. Eve dönüp kombiyi tekrar çalıştırdığımızda kombi su kaçırıyordu. Bunun üzerine biz de Kartal’da oturduğumuz için Airfel servis Kartal ile iletişime geçtik. Sağolsunlar, sorunumuzla çok güzel ilgilendiler.

  Airfel Kartal servisinde çalışanlar, kombide donma olduğunu söylediler. Sorun ciddi olduğu için garanti kapsamına girip girmediğini merak ediyordum. Airfel, ürün donmasının garanti kapsamında değerlendirildiğini söyleyince tabiri caizse sevinçten havalara uçtum. Kolay değil, bu ürüne çok ciddi para veriyoruz. Aynısını bu devirde kolay kolay alamayız.

 • Reply
  Bartu

  Geçen gün eşim aradı kombi durmadan bir uyarı ses çıkartıyormuş. Açıp kapatmasını söyledim ama nafile açılır açılmaz kombi çığlık atar gibi ötmeye başlıyor. Bende yapacak bir şey yok masraf çıktı diye Airfel Servis Kartal merkezini aradım. Ben daha eve gidemeden ekipler gelmiş. Eve gittiğimde cihazla uğraşıyorlardı. Ne olduğunu sorduğumda elektriksel bir sebepten dolayı kombinin kartı kafayı yemiş ve kaçak varmış gibi algılayarak, bizi uyarmaya çalışıyormuş. Kombinin kartına bilgisayarlı cihazlarla sanıyorum resetleme yaptılar. Kombi fabrika ayarlarına geri dönüş yaptı. Hemen ayarlamalarını yaptılar ve korktuğumdan çok ama çok düşük servis ücreti istediler. Airfel kombinin garanti süresi de dolmuş olmasına rağmen gerçekten ekonomik fiyatlar uyguluyorlar.

 • Reply
  Saadet

  Kombi satın almak için çevremiz tarafından bir hayli fazla övülen Aİrfel markasında karar kıldık. Satın aldığımız kombi modeli tam olarak bizim aradığımız performansı ortaya çıkarıyordu. İlk başlarda her şey sorunsuz bir şekilde devam ederken, ilerleyen zamanlar içinde performansının eskiye nazaran kötü olduğunu fark etmiştik. Bizde bu soruna çözüm bulabilmek için hemen konunun uzmanı olan Airfel Servis Kartal adresine başvurduk. Airfel Servis Kartal yapmış olduğu kısa incelemenin hemen sonrasında sorunun neden olduğunu hemen çözdü. Bizim tahmin ettiğimiz süreden çok daha kısa bir süre içinde onarım işlemini gerçekleştirmiş oldu. Her açıdan bu servis sürecinden ve hizmetinden oldukça fazla memnun kaldık.

 • Reply
  Tuncay

  Airfel markalı kombimiz uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullandık. Cihaza dair en ufak bir arıza bile bu haftaya kadar karşımıza çıkmamıştı. Ancak son günlerde musluklardan sıcak su gelmemeye başladı. Soruna dair çözüm önerilerine baksakta bir türlü bu durumdan kurtulamadık. Kombiden neden sıcak su gelmez, sorunu nasıl çözebiliriz merak ediyoruz.

 • Reply
  Emre

  Yazın serinlemek kışın ise ısınma kaynağı olarak Airfel marka klima kullanıyoruz. Performansından da oldukça memnun olduğumuz klimanın yakın zamanda alt komşumuzun uyarısı dış üniteden su akıttığını farkettik. Hem komşumuzun hem de kendimizin daha fazla mağdur olmaması adına hemen Airfel Servis Kartal şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip kısa süre içerisinde sorunu hallediğ mağduriyetleri giderdi.

 • Reply
  Volkan

  Yazın serinlemek kışın ise ısınma kaynağı olarak kullandığımız Airfel markasına ait klimamızın performansından da oldukça memnunuz. Fakat klimamızın yakın zamanda alt komşumuzun uyarısı ile dış üniteden su akıttığını fark ettik. Hem komşumuzun hem de kendimizin daha fazla mağdur olmaması adına hemen Airfel Servis Kartal şubesi ile iletişime geçtik. Gün içerisinde gelen ekip kısa süre içerisinde sorunu halledip mağduriyetleri giderdi.

 • Reply
  Elif

  Geçen gün kızım duş alırken kombimiz birden bire değişik bir hırıltı şeklinde ses çıkarmaya başladı. Kombi aniden patlayacak diye çok korktuk. Eşim hemen Airfel servis kartal şubesini aradı. Çok kısa bir şekilde sorunu özetledi ve ekip derhal bize ulaştı. Kombinin ses sorunu giderildi ve sıcak suyu kullanmaya rahatlıkla devam ediyoruz.

 • Reply
  Tayfun

  Kombimiz tıkır tıkır çalışırken sık sık kesilen elektrikler yüzünden bir arıza vermeye başladı. Airfel servis Kartal hattını arayarak kombimizin çalışmadığını ifade ettik. O kadar hızlı bir şekilde bize ulatılar ki bu hizmetten memnun kalacağımızı daha telefonda konuşurken anlamıştık. Kombimizin bundan sonra daha iyi çalışacağından oldukça eminiz.

 • Reply
  Enes

  Uzun senelerdir işyerimizde Airfel marka kombi kullanıyoruz. Fakat geçtiğimiz hafta kullanmakta olduğumuz kombi E1 hatası vermeye başladı. İnternetten minik bir araştırmayla kendi başına denedik ancak sonuç alamadık. Biz de son çare olarak Airfel Servis Kartal ekibi ile iletişime geçerek problemimizi aktardık. Bunun üzerine gelen ekip ateşleme elektrodnunda problem olduğunu tespit edip onarımını yaparak sorunu giderdiler.

 • Reply
  Ramazan

  Kartal‘da bulunan muhasebe ofisimizde Airfel marka kombimizi yaz kış demeden kullanıyoruz. Yakın zamanda kullanmakta olduğumuz kombimizin ekranı E1 arızası verdi. Vakit kaybetmeden Airfel Servis Kartal şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip klima kompresörün yüksek basınca karşı korumaya aldığını belirtip bir iki ayar yaparak sorunu ortadan kaldırmış oldu. Çok kısa süre içerisinde gelip hemen sorunu çözen teknik servis ekibi bizi çok şaşırttı.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR