Airfel Servis Sancaktepe

Sancaktepe bölgesinde yaşayanlar için, klima ve kombi sistemlerinin bakım ve onarımı büyük önem taşır. Airfel, bu ihtiyaçları karşılamak üzere profesyonel ve güvenilir bir servis sunmaktadır. Yılların getirdiği tecrübe ve alanında uzman ekip üyeleriyle Airfel Servis Sancaktepe, müşterilerine en iyi hizmeti garanti ediyor.

Airfel Servis Sancaktepe

Servisimiz, Airfel marka tüm klima ve kombi modellerinde arıza tespiti, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır. Klima sistemlerinizin yaz aylarında sorunsuz çalışması için gerekli olan bakımları yaparken, kış aylarında da kombilerinizin verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Özellikle kış aylarında yaşanabilecek kombi arızaları, hem konforunuz hem de güvenliğiniz için büyük önem taşır. Bu nedenle, Airfel Servis Sancaktepe olarak, kombi bakım ve onarımlarınızı aksatmadan yapmanızı öneririz.

Airfel Servis Sancaktepe, alanında uzman teknisyen kadrosuyla, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. Teknisyenlerimiz, en güncel teknolojileri kullanarak, hızlı ve etkili çözümler üretir. Servis hizmetlerimiz arasında, orijinal yedek parça kullanımı ve işçilik garantisi de bulunmaktadır. Böylece, yaptığımız her işlem sonrasında, ürünlerinizin uzun ömürlü ve sorunsuz çalışmasını garanti altına alıyoruz.

Airfel Servis Sancaktepe İletişim:

ŞİRKET ADI:KLİMA TEK ISITMA SOĞUTMA VE KLİMA SİSTEMLERİ TAAH. SAN. LTD. ŞTİ
ADRES:KEMAL TÜRKLER MAH MAÇKA CAD NO:35 İstanbul / Sancaktepe
TELEFON:(216) 622 64 86
ÇALIŞMA SAATLERİ:HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

ŞİRKET ADI:BİRSO SOĞUTMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES:FERAT PAŞA MAH. G10 SOK. NO: 43 SAMANDRA İstanbul / Sancaktepe
TELEFON:0216 471 88 66
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:DOUTEK SERVİS HİZMETLERİ A.Ş.
ADRES:YENİDOĞAN MAH. UFUK CAD. NO:113/A İstanbul / Sancaktepe
TELEFON:(850) 220 01 00
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Comments

  1. Airfel klimanın bakımı için başvuruda bulunduğum Airfel Servis Sancaktepe beni hiç bekletmeden, kısa sürede yanıt verdiler. Klimanın bakımını yerinde çok hızlı bir şekilde gerçekleştirdiler. Hem de ben başvuruyu yaptıktan yaklaşık 1-2 saat sonra hemen geldiler. Bu sayede ufak bir hizmet alabilmek için bile bekletildiğimiz elektronik ürün servislerinden farklı bir yapısı olduğunu en başından gösteriyor. Airfel markalı tüm klima modelleri için destekleri varmış. Bu yüzden çevremdeki Airfel klima ve kombi kullanıcılarına kendilerini tavsiye ediyorum. Farklı marka kullananlarında sırf bu servis kalitesi sebebiyle burada Airfel kombi ve klimalarına geçmeleri için teşvik ediyorum ki bakım ya da onarımda hiç sorun yaşamadan hizmet alabilmelerine yardımcı olmak istiyorum.

  2. Evimizde yıllardır Airfel marka klima kullanıyoruz. Yaz veya kış farketmeksizin bizi her mevsim memnun eden klimamızın yakın zamanda power düğmesi 3 kez yanıp sönmeye ve çalışmamaya başladı. Biz de hemen Airfel Servis Sancaktepe şubesini aradık. Kısa süre içerisinde gelen ekip drenaj pompasında arıza meydana geldiğini belirttikten hemen sonra onarımını gerçekleştirip sorunumuzu giderdi.

  3. Evimizde yıllardır Airfel marka klima kullanıyoruz. Yaz veya kış fark etmeden bizi her mevsim memnun eden klimamızın yakın zamanda power düğmesi 3 kez yanıp sönmeye ve ardından da çalışmamaya başladı. Biz de hemen Airfel Servis Sancaktepe şubesi yetkililerini aradık. Kısa süre içerisinde gelen ekip arızanın neden meydana geldiğini belirttikten hemen sonra onarımını gerçekleştirip sorunumuzu giderdi.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com