İstanbul

Airfel Servis Sancaktepe

Airfel Servis Sancaktepe uzun yıllar önce kombi teknik servisi alanında hizmet vermeye başlayan bir teknik servis firmasıdır. İşinde uzmanlaşmış kadrosuyla kombilerin bakım, onarım, montaj işlemlerini özenli bir şekilde yapmaktadır.

Bilindiği üzere kombiler hayatı kolaylaştıran elektronik eşyaların başında gelmektedir. Kombiler tek başına bir evin ya da iş yerinin ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılamaktadır. Ancak bir arıza durumunda kullanıcıyı birçok bakımdan zor duruma sokmaktadır. Bu nedenle arıza durumunda hemen işinin ehli kişilerce müdahelede bulunup sorunun en kısa sürede giderilmesi gerekir.

İşinde uzmanlaşmış kadromuzla kombi’de yaşanan her türden arızayı en uygun çözümlerler gidermek için her geçen gün kendini geliştiriyor. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sertifikalı ve tecrübeli ekibimiz son gelişmeleri takip ederek teknoloji trendini yakalamaktadır.

Sizin de eğer Airfel marka kombinizde bir arıza meydana geldiyse bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde kombinize yapılacak bakım veya yer değiştirme ve montaj işlemleri için de profesyonel ve tecrübeli kadromuzla siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.


ŞİRKET ADI:KLİMA TEK ISITMA SOĞUTMA VE KLİMA SİSTEMLERİ TAAH. SAN. LTD. ŞTİ
ADRES:KEMAL TÜRKLER MAH MAÇKA CAD NO:35 İstanbul / Sancaktepe
TELEFON:(216) 622 64 86
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:BİRSO SOĞUTMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES:FERAT PAŞA MAH. G10 SOK. NO: 43 SAMANDRA İstanbul / Sancaktepe
TELEFON:0216 471 88 66
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:DOUTEK SERVİS HİZMETLERİ A.Ş.
ADRES:YENİDOĞAN MAH. UFUK CAD. NO:113/A İstanbul / Sancaktepe
TELEFON:(850) 220 01 00
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Yorum

 • Reply
  Airfel Marka Tüm Ürünleriniz İçin Sancaktepe'de Yanınızdayız | İlker Çay | Blog

  […] merkezlerine iletişim bilgilerinizi bırakarak sizlere dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. Airfel Servis Sancaktepe firması olarak Airfel markasının özel servis hizmetlerini üstlenmekteyiz. Garantisi biten veya […]

 • Reply
  Ekin

  Airfel klimanın bakımı için başvuruda bulunduğum Airfel Servis Sancaktepe beni hiç bekletmeden, kısa sürede yanıt verdiler. Klimanın bakımını yerinde çok hızlı bir şekilde gerçekleştirdiler. Hem de ben başvuruyu yaptıktan yaklaşık 1-2 saat sonra hemen geldiler. Bu sayede ufak bir hizmet alabilmek için bile bekletildiğimiz elektronik ürün servislerinden farklı bir yapısı olduğunu en başından gösteriyor. Airfel markalı tüm klima modelleri için destekleri varmış. Bu yüzden çevremdeki Airfel klima ve kombi kullanıcılarına kendilerini tavsiye ediyorum. Farklı marka kullananlarında sırf bu servis kalitesi sebebiyle burada Airfel kombi ve klimalarına geçmeleri için teşvik ediyorum ki bakım ya da onarımda hiç sorun yaşamadan hizmet alabilmelerine yardımcı olmak istiyorum.

 • Reply
  Bekir

  Evimizde yıllardır Airfel marka klima kullanıyoruz. Yaz veya kış farketmeksizin bizi her mevsim memnun eden klimamızın yakın zamanda power düğmesi 3 kez yanıp sönmeye ve çalışmamaya başladı. Biz de hemen Airfel Servis Sancaktepe şubesini aradık. Kısa süre içerisinde gelen ekip drenaj pompasında arıza meydana geldiğini belirttikten hemen sonra onarımını gerçekleştirip sorunumuzu giderdi.

 • Reply
  Filiz

  Evimizde yıllardır Airfel marka klima kullanıyoruz. Yaz veya kış fark etmeden bizi her mevsim memnun eden klimamızın yakın zamanda power düğmesi 3 kez yanıp sönmeye ve ardından da çalışmamaya başladı. Biz de hemen Airfel Servis Sancaktepe şubesi yetkililerini aradık. Kısa süre içerisinde gelen ekip arızanın neden meydana geldiğini belirttikten hemen sonra onarımını gerçekleştirip sorunumuzu giderdi.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR