Airfel Servis Sultanbeyli

Sultanbeyli’de yaşayanlar için kaliteli ve güvenilir bir klima ve kombi servisine ulaşmanın önemi büyük. Özellikle yaz aylarında kavurucu sıcaklar ve kış aylarında keskin soğuklar düşünüldüğünde, Airfel cihazlarınızın bakımı ve onarımı hayati hale gelir. İşte bu noktada, Airfel Servis Sultanbeyli devreye giriyor. Uzman teknik ekibi ile hızlı ve etkili çözümler sunan bu servis, Sultanbeyli ve çevresindeki müşterilerine yüksek standartlarda hizmet vermektedir.

Airfel Servis Sultanbeyli

Airfel Servis Sultanbeyli, Airfel marka klimalar ve kombiler konusunda uzmanlaşmış, tecrübeli teknisyenleri ile dikkat çeker. Arızalı cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmayı hedefleyen ekip, yalnızca orijinal yedek parçalar kullanarak cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlar. Servis, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, şeffaf hizmet anlayışı ve rekabetçi fiyatlarla ön plana çıkar.

Yazın bunaltıcı sıcaklarından ve kışın dondurucu soğuklarından etkilenmemek için, klimalarınızın ve kombilerinizin düzenli olarak bakımının yapılması gerektiğini unutmayın. Airfel Servis Sultanbeyli, bu bakım işlemlerini sizin için kolay ve etkili bir şekilde sunar. Planlı bakım hizmetleri, cihazlarınızın ömrünü uzatırken, olası büyük arızaların önüne geçilmesine olanak tanır.

Airfel Servis Sultanbeyli İletişim:

ŞİRKET ADI:ERKA ISI TESİSAT İNŞ. VE TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES:TURGUT REİS MAH. MAHMUT PAŞA SK. NO: 14 İstanbul / Sultanbeyli
TELEFON:(216) 398 96 45
ÇALIŞMA SAATLERİ:HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

12 Comments

 1. Klimam çalışıyor fakat ısıtma ve soğutma yapmıyordu servisi aradım birkaç birşey söylediler denedim olmadı sonra kendileri gelip baktılar ekovat gaz basmıyormuş, ekovat basıncı düşüktü ekovat değiştirdiler artık rahatım Allaha’a şükür sağolun arkadaşlar…

 2. Kiracı olarak oturduğum evde Airfel marka kombi kullanılıyor. Yaklaşık dört senedir bu evde oturuyorum ve hiçbir arızası ile karşılaşmamıştım. Fakat yakın zamanda Airfel kombi çalışıp duruyor. Yani kendi kendine ateşleme yapıyor fakat tekrar kapanıyor tekrar çalışıyor gibi bir döngüye girmeye başladı. Ben de sigortadan kapattım. Bu konu hakkında bilgisi olan veya daha önce böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

 3. Kiracı olarak oturduğum evde Airfel marka klima yaz kış kullanılıyor. Yaklaşık dört senedir bu evde oturuyorum ve hiçbir arızası ile karşılaşmamıştım. Fakat yakın zamanda Airfel klima çalıştırdığımız zaman başta çalışıp sonra duruyor. Yani kendi kendine devreye yapıyor fakat tekrar kapanıyor tekrar çalışıyor gibi bir döngüye girmeye başladı. Ben de sigortadan kapatıp Airfel Servis Sultanbeyli ekibine ulaştım ve ekip gün içerisinde gelerek arızayı çözdü.

 4. Sultanbeyli’de bir mahallede ikamet ediyoruz. Geçen hafta patlayan kombimiz bizi ve komşularımızı çok korkuttu. Allahtan kombi patlamasını ve üst seviye yaşamadık. Hafif bir patlamayadı ve nedeni ise dışarıda çok tozlanmış olmasıydı. Airfel servis sultanbeyli sayesinde sorunun ne olduğunu ve bundan sonra nasıl kullanmamız gerektiğini detaylıa öğrenmiş olduk.

 5. Kombimizin rengi ilk aldığımız zaman çok beyazdı ve dışında dolap yoktu. Dolap olmamasından ötürü hem kombinin renginde bir bozulma meydana geldi. Hem de kombimiz zamanla daha verimsiz çalışmaya başladı. Bakım ve onarımını yaptırmak için Airfel Servis Sultanbeyli ile görüştük ve kısa sürede gelerek kombinin bakımını gerçekleştirdiler.

 6. Eğer kombi ya da kimanızla alakalı bir sorun olduğunda hem bütçenize uygun hem de adresinize yakın bir servis arıyorsanuz, Airfel servis Sultanbeyli kesinlikle önerimizdir. Hem temiz çalıştıkları için hem de en detaylı şekilde bilgi verdikleri için, gösterdikleri samimi tavırlar için müteşekkirim. Kesinlikle sorunlarınızın çözümü için tavsiye ederim.

 7. Klimamızın kurulumunu tek başına beceremediğimiz için Airfel servis Sultanbeyli bize çok yardımcı oldu. Aradığımız andan itibaren tüm süreç bitene kadar bizimle ve klimayla çok yakından ilgilendiler. Kendilerine minnetlerimi sunmak istiyorum. Sizlere de tavsiye ediyorum. Küçük sorunlarınızda dahi hemen danışabileceğiniz ve hizmet alabileceğiniz bir servis olduğundan hiç şüpheniz olmasın.

 8. Şişli’de işlek bir caddede bulunan restoranımızın mutfağında Airfel marka kombi kullanıyoruz. Ancak kombimiz geçtiğimiz günlerde E5 arızası verdi. Hemen yakınımızda bulunan Airfel Servis Sultanbeyli şubesiyle irtibat kurduk. Birkaç gün sonra gelip dış ünite boru sensöründe arıza olduğunu ve parça değişimi yapılması gerektiğini söylediler. Birkaç gün parçayı bekledikten sonra gelip parça değişimi yapıp sorunu ortadan kaldırmış oldular.

 9. Sultanbeyli ilçesinde bulunan cafemizin mutfağında Airfel markasına ait kombi kullanıyoruz. Ancak kombimiz geçtiğimiz günlerde E5 arızası verdi. Hemen yakınımızda bulunan Airfel Servis Sultanbeyli şubesiyle irtibat kurduk. Birkaç gün sonra gelip dış ünite boru sensöründe arıza olduğunu ve parça değişimi yapılması gerektiğini söylediler. Bir hafta kadar parçayı bekledikten sonra gelip parça değişimi yapıp sorunu ortadan kaldırmış oldular.

 10. Oturduğumuz eve kiracıyız. Ev sahibimiz Airfel marka kombi taktırmış. Bu evde yaklaşık 2 senedir oturuyoruz ancak son 1 sene kombimiz evimizi bir türlü ısıtmıyor. Hatta ısıtamıyor demek daha doğru olur. Çünkü açık olan kombi bir saat sonra kendiliğinden kapanıyor. Ne sıcak sudan yararlanabiliyoruz ne de evi ısıtmasından. Gelen servislerin hiçbiri sorunu çözemedi. Sürekli reset atıyoruz, faturalar desen oldukça kabarık. Ne yapacağımızı şaşırdık. Lütfen bize yardımcı olun.

 11. Yaklaşık olarak 7 yıldan beridir problemsiz bir şekilde kullanmakta olduğum Arifel marka kombim geçtiğimiz günlerde Hb isimli arıza kodunu vermeye başladı. Ben de hemen çok yakınımda olan Airfel Servis Sultanbeyli şubesinden yardım talebinde bulundum. Aynı gün evime gelen teknik servis ekibi kalorifer sensöründe bir sorun olduğunu tespit ettikten sonra parça değişimi için bana fiyat verdi. Araştırmalarım sonucu en iyi fiyatı Airfel Servis Sultanbeyli şubesinin verdiğinden emin olduktan sonra kendilerine yaptırarak sorunu ortadan kaldırdık.

 12. Teknoloji son yıllarda gerçekten çok ilerledi. Ancak teknolojinin ilerlemesiyle birlikte hayatımıza giren elektronik ürünlerin mutlaka bakımlarının aksatılmaması gerektiği bilincindeyim. Bu sebepten ötürü her sene kombimin bakımlarını asla aksatmam. Bu sene de kombimin periyodik bakımı için Airfel Servis Sultanbeyli şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip muntazam bir şekilde kombimin bakımını yapıp gittiler. Kaliteli ve profesyonel hizmet için kendilerine teşekkür ederim.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com