Airfel Kombi Çeşme İşareti

Airfel markası çıkarmış ve geliştirmiş olduğu kombi modelleriyle ülke genelinde birçok evin kombi alırken ilk tercihi olmuştur. Her ne kadar kaliteli ve yüksek performanslı bir marka olmuş olsa da kimi zaman fabrika hatası kaynaklı, kimi zaman da kullanıcı kaynaklı hatalarla karşılaşabilir.

Bu da kombi üzerindeki küçük led ekran vasıtası ile kullanıcıya bildirilmiş olur. Ancak küçük ekranda gösterilen her simge ya da yazılan her kod arıza olduğu anlamına gelmez. Kimi zamanlar kombinin o anki çalışma modu gibi kullanıcıyı bilgilendiren simgeler de kombi üzerinde bulunan küçük ledli ekranda görülebilir.

Airfel kullanıcılarının sık sık sorduğu Airfel Kombi Çeşme İşareti sorusu da bu kategoride değerlendirilebilir.

Çünkü Airfel Kombi Çeşme İşareti bir arıza değildir, bir bilgilendirici göstergedir. Eğer sizinde Airfel marka kombinizde çeşme işareti var ise bu kombinizde arıza olduğuna değil, Airfel kombinizin yaz konumunda kullanıldığını gösterir.

Yani kombi yaz konumuna geldiğinde petekler çalışmaz, ev ısınmaz, sadece sıcak su sağlama görevini yapar. Fakat yaz konumunda olduğu halde sıcak sudan yararlanamıyorsaız en yakın teknik servisten yardım almanız önerilir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com