Airfel Servis Bakırköy

Airfel marka klimalar Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi İstanbul ilinde de ilgi ile kullanılmaktadır. Özellikle Bakırköy gibi elit ve kalabalık olan bir bölgede de klima kullanım oranı çok yüksektir. Airfel Servis Bakırköy, kullanımı sağlanan ancak; belli bir zamandan sonra birtakım problemlere neden olan Airfel marka klimaların her türlü sorununun giderilmesi ve periyodik bakımlarının yapılması ile ilgilenmektedir.

Airfel Servis Bakırköy, Airfel marka klimaları yerinde görerek tespit işlemlerini sağlar ve son teknoloji ürünler ile gerekli bakım ve onarım işlemlerini de halleder. Aşağıda yer alan iletişim numaraları aracılığı ile Airfel marka klimalar için ürün sahipleri teknik servis talebinde bulunabilmektedir.


ŞİRKET ADI: BETA SOĞUTMA SİSTEMLERİ – TAMER EREN
ADRES: Z.BABA S.ÇİFTLİĞİ SOK. NO:18 İstanbul / Bakırköy
TELEFON: 0212 466 03 83
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

8 Comments

  1. Merhabalar, kolay gelsin. Geçen ay Airfel marka kombimin verdiği arızadan dolayı Airfel Servis Bakırköy’ü aradım. Sorunum şuydu; kombiyi çalıştırdığım zaman, özellikle de sıcak su için çalıştırdığım zaman kombiden ses geliyor. Bu ses biraz tedirgin edici bir ses. Sesle beraber bir titreme de oluyor. Bunun için gelen servis kombiyi inceledi tüm göstergelerin normal olduğunu söyledi ve bacanın yönünü değiştirip gitti. İlk başta düzelmişti, fakat bugün yine ses gelmeye başladı. Bunun nedeni ne olabilir?

  2. İşyerimdeki klimayı ve evdeki kombiyi Airfel modellerinden aldım. Her ikisinden de fazlasıyla memnunum hem harcadıkları enerji ve doğalgaz açısından çok ekonomik olmaları hem de tam olarak benim ihtiyaçlarıma yönelik özellikleri bulunduğundan uzun süredir sorunsuzca kullanıyorum. Ayrıca hem kombinin hem de klimanın yıllık bakımları için Bakırköy Airfel Servisi merkezinden destek alıyorum. Personeller benim yerime bakım periyodunun takibini yapıyorlar ve bakımlarını kusursuz yapıyorlar.

  3. Airfel markalı klimamız garanti süresinin dolmasından sonraki 6 ay içerisinde 4 kez aynı arızayı verdi. Bu süreçte iki bayramda da yazın en sıcak günlerini evimde terleyerek geçirdim. Hiçbir arızada kesinlikle müdahalede bulunmadım. Yani hiçbir zaman bilgim olmayan bir konuya dahil olmadığım gibi sistemini ve teknolojisine dair fikrim bulunmadığından cihazın arızası için evde kendim bir şeyler yapmadım. Arızayı aldığım anda hemen Airfel Servis Bakırköy merkezini aradım. Uzmanı olan kişiler geldi ve sorunu çözdüklerini söyleyip gittiler. Bu altı aylık zamanda her 4 arızada da personeller gelip sorunu çözdüler ve gittiler. Ancak onlar gittikten sonra bazen bir hafta bazen bir ay sonra cihaz aynı arızayı tekrar tekrar veriyor. Sorunumu bir türlü çözemedim.

  4. İki yıl önce aldığım Airfel kombim, sadece bir aylıkken arıza yaptı. Ben de Airfel servis Bakırköy ile iletişime geçtim. Yetkili servis, evime gelerek kart arızası olduğunu söyledi. Kart siparişi verdiler. Yaklaşık bir ay sonra kart geldi. Ancak, kombi, birkaç saat çalıştıktan sonra durmaya başladı. Tekrar servisi aramak zorunda kaldım.

    Yetkili servis elemanları, sebebin elektrikle alakalı olduğunu söylediler. Volt ölçmek gerektiğini bildirdiler. Ancak, volt ölçümünde sorun çıkmadı. Bu sefer, prizde bir sorun olabileceğini düşündüler. Aynı hata tekrar olunca, değiştirdikleri kartı yenilediler. İşte bu sefer, kombim sorunsuz çalışmaya başladı. Bu konuda onlara teşekkür ediyorum.

  5. Bugün sabahtan kombi arıza vermeye başladı. Her seferinde farklı kombi hata kodları vermeye başladı ve bu yüzden tam olarak ne olduğunu anlayamadım. İstanbul soğumaya başladı ve evde de yeni doğmuş bebek olduğundan kombiyi düşükte de olsa çalıştırmak zorunda kalıyorum ama şimdi arızalandığı için resmen çağdışı yöntemler kullanmak durumunda kalıyorum. Airfel Servis Bakırköy merkezini aradım yoğunluk nedeniyle yarın gelebilecekleri söylediler. Daha önce servis hizmetlerini hiç kullanmadım umarım doğru bir seçim yapmışımdır. İnternette yaptığım araştırmalarda hakkında hep iyi ve güzel yorumlar vardı. O yüzden de kendilerini arayıp, başvurdum. Başka çaremde yok çünkü işim fazlasıyla acil.

  6. Yeni bir kombi satın almak istediğimiz dönem içinde çevremizin yardımıyla Airfel markasında karar kıldık. Satın aldığımız kombi modeli ilk dönemler içinde sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Ancak bir süre sonra performans bakımından giderek zayıf bir hal almaya başladığını fark ettik. Eskiyle kıyaslandığında bariz bir şekilde performansında düşüşler görülüyordu. Bizde teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı soluğu hemen Airfel Servis Bakırköy adresinde aldık. Airfel Servis Bakırköy adresi deneyimli ekibiyle birlikte bu soruna acil bir şekilde çözüm bulmuş oldu. Servisin ilgili ekibi ve konu hakkındaki hızlarıyla oldukça takdire şayan bir çalışma olmuştu. Tahminimizden daha kısa bir süre içinde sorunu çözmüş oldular.

  7. Kombimiz bozulduğundan dolayı yeni bir kombi satın almak için arayış içine girdik. Özellikle çevremizin tavsiyelerine uyarak Airfel markasında karar kıldık. Satın aldığımız bu cihaz bu haftaya kadar herhangi bir sorun ortaya çıkarmadı. Ancak şimdilerde yüksek seviyede kullanmamıza rağmen petekleri yeterince ısıtmıyor. Bu sorundan kurtulmak için neler yapmalıyız, tavsiyelerinizi bekliyoruz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com