İstanbul

Airfel Servis Bakırköy

Airfel marka klimalar Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi İstanbul ilinde de ilgi ile kullanılmaktadır. Özellikle Bakırköy gibi elit ve kalabalık olan bir bölgede de klima kullanım oranı çok yüksektir. Airfel Servis Bakırköy, kullanımı sağlanan ancak; belli bir zamandan sonra birtakım problemlere neden olan Airfel marka klimaların her türlü sorununun giderilmesi ve periyodik bakımlarının yapılması ile ilgilenmektedir.

Airfel Servis Bakırköy, Airfel marka klimaları yerinde görerek tespit işlemlerini sağlar ve son teknoloji ürünler ile gerekli bakım ve onarım işlemlerini de halleder. Aşağıda yer alan iletişim numaraları aracılığı ile Airfel marka klimalar için ürün sahipleri teknik servis talebinde bulunabilmektedir.


ŞİRKET ADI: BETA SOĞUTMA SİSTEMLERİ – TAMER EREN
ADRES: Z.BABA S.ÇİFTLİĞİ SOK. NO:18 İstanbul / Bakırköy
TELEFON: 0212 466 03 83
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

3 Yorum

 • Reply
  Eray İ.

  Merhabalar, kolay gelsin. Geçen ay Airfel marka kombimin verdiği arızadan dolayı Airfel Servis Bakırköy’ü aradım. Sorunum şuydu; kombiyi çalıştırdığım zaman, özellikle de sıcak su için çalıştırdığım zaman kombiden ses geliyor. Bu ses biraz tedirgin edici bir ses. Sesle beraber bir titreme de oluyor. Bunun için gelen servis kombiyi inceledi tüm göstergelerin normal olduğunu söyledi ve bacanın yönünü değiştirip gitti. İlk başta düzelmişti, fakat bugün yine ses gelmeye başladı. Bunun nedeni ne olabilir?

 • Reply
  Bakırköy Airfel Servis Telefonu: 444 88 48 - Kişisel ve Güncel Blog

  […] Airfel markalı klima ve kombi cihazlarında karşılaşacağınız tüm arızalarla ilgili olarak Bakırköy Airfel Servisi olarak profesyonel çözümler sunuyoruz. Uzun yıllara dayanan hizmet deneyimimiz ve […]

 • Reply
  Öykü O.

  İşyerimdeki klimayı ve evdeki kombiyi Airfel modellerinden aldım. Her ikisinden de fazlasıyla memnunum hem harcadıkları enerji ve doğalgaz açısından çok ekonomik olmaları hem de tam olarak benim ihtiyaçlarıma yönelik özellikleri bulunduğundan uzun süredir sorunsuzca kullanıyorum. Ayrıca hem kombinin hem de klimanın yıllık bakımları için Bakırköy Airfel Servisi merkezinden destek alıyorum. Personeller benim yerime bakım periyodunun takibini yapıyorlar ve bakımlarını kusursuz yapıyorlar.

Görüşünüzü Paylaşın

AiRFEL SERVİS444 88 48