İstanbul

Airfel Servis Beşiktaş

Beşiktaş semti, İstanbul’un nezih semtlerinden biridir. Sert kış şartları nedeniyle de bu bölgede kombi bakımı ya da onarımı konusunda yoğun servis talepleri oluşmaktadır. Airfel Servis Beşiktaş, Airfel marka kombilerin gerekli işlemleri için kaliteli hizmet sağlamaktadır. Müşterilerin tek bir talebi ile anında randevu noktasına gidilerek gerekli bilgilendirmeler sağlanmaktadır.

Airfel Servis Beşiktaş, ürünlere ait tespiti donanımlı ekibi ile sağladıktan sonra, son teknoloji ürünler ile birlikte gerekli bakımı ya da onarım işlemini sağlamaktadır. Kısa sürede işlemleri tamamlamayı hedefleyen ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firma, söz verilen zamanda işlemlerini tamamlamaktadır. Müşteriler aşağıdaki kanallar aracılığı ile servis talebinde bulunabilmektedir.


ŞİRKET ADI: GTS İKLİMLENDİRME ELEK. EV AL. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES: AYAZDERE CAD. NO: 20/B OTİMYOLU-DİKİLİTAŞ İstanbul / Beşiktaş
TELEFON: (212) 236 92 10
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Yorum

  • Reply
    Sevim

    Sıcak geçen yaz aylarında işten eve geldiğimde soğuk bir ortam içerisinde karşılanmak istiyorum. Zamana dayalı bir şekilde çalışan klima var mı ?

  • Reply
    Ünsal Ç.

    Airfel kombimiz iki ay sonra arıza yaptı. Normalde kullanıcı yorumlarında böyle bir şikayete pek rastlamadım. Ama henüz garanti kapsamında ve çok yeni olan bu cihazın bozulmasının firma kaynaklı bir hata olduğunu düşündük. Eşim hemen Beşiktaş Airfel servisi müşteri hizmetlerini aradı. Durumu anlattı. Birkaç gün sonra gelip kombiye baktılar, ısıtmıyor. Parçalardan birinin arızalı olduğunu ifade ettiler. Özel servis çağırdığımız için de ücretli bir değişim gerçekleştirdiler. Ancak şu anda kombimiz sorunsuz çalışıyor.

Görüşünüzü Paylaşın

AiRFEL SERVİS444 88 48