Airfel Servis Beşiktaş

Beşiktaş semti, İstanbul’un nezih semtlerinden biridir. Sert kış şartları nedeniyle de bu bölgede kombi bakımı ya da onarımı konusunda yoğun servis talepleri oluşmaktadır. Airfel Servis Beşiktaş, Airfel marka kombilerin gerekli işlemleri için kaliteli hizmet sağlamaktadır. Müşterilerin tek bir talebi ile anında randevu noktasına gidilerek gerekli bilgilendirmeler sağlanmaktadır.

Airfel Servis Beşiktaş, ürünlere ait tespiti donanımlı ekibi ile sağladıktan sonra, son teknoloji ürünler ile birlikte gerekli bakımı ya da onarım işlemini sağlamaktadır. Kısa sürede işlemleri tamamlamayı hedefleyen ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firma, söz verilen zamanda işlemlerini tamamlamaktadır. Müşteriler aşağıdaki kanallar aracılığı ile servis talebinde bulunabilmektedir.


ŞİRKET ADI: GTS İKLİMLENDİRME ELEK. EV AL. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES: AYAZDERE CAD. NO: 20/B OTİMYOLU-DİKİLİTAŞ İstanbul / Beşiktaş
TELEFON: (212) 236 92 10
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

12 Comments

 1. Sıcak geçen yaz aylarında işten eve geldiğimde soğuk bir ortam içerisinde karşılanmak istiyorum. Zamana dayalı bir şekilde çalışan klima var mı ?

 2. Airfel kombimiz iki ay sonra arıza yaptı. Normalde kullanıcı yorumlarında böyle bir şikayete pek rastlamadım. Ama henüz garanti kapsamında ve çok yeni olan bu cihazın bozulmasının firma kaynaklı bir hata olduğunu düşündük. Eşim hemen Beşiktaş Airfel servisi müşteri hizmetlerini aradı. Durumu anlattı. Birkaç gün sonra gelip kombiye baktılar, ısıtmıyor. Parçalardan birinin arızalı olduğunu ifade ettiler. Özel servis çağırdığımız için de ücretli bir değişim gerçekleştirdiler. Ancak şu anda kombimiz sorunsuz çalışıyor.

 3. Airfel yoğuşmalı kombi son birkaç aydır çok ciddi faturalara neden oluyor. Doğalgaz faturası 150 liranın altına düşmüyor ki bu rakam yaz aylarında geliyor. Kışın daha soğuklar geldiğinde ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Bu şekilde devam ederse 500 600 liradan fazla ödeme yapacağım kışın soğuk hava şartlarında. Bu durum doğalgaza yapılan zamlardan mı kaynaklı olarak oluşuyor yoksa kombimde bir sorun var henüz anlayabilmiş değilim. Airfel Servis Beşiktaş merkezini aradım yazın bile kombi arızası için eve servis personelinin getirmek çok zor oluyor. Sürekli ileri bir tarihe yoğunluktan dolayı randevu tarihi veriliyor. Bir türlü kombide bir arızadan kaynaklı mı yoksa doğalgaz zammı yüzünden mi böyle bir sorun var anlayamadım.

 4. Yaz ayında taktırdığım kombi, yaklaşık iki aydan beri E2 hatası veriyordu. Bu sebeple, Airfel servis Beşiktaş ile iletişime geçtim. Yetkili servisten gelen kişi, yaptığı incelemenin ardından kendilerinden kaynaklı olmayan bir sorundan dolayı bu arızanın meydana geldiğini söyledi. Birkaç gün sonra tekrar gelerek parça takacaklarını bildirerek gitti.

  Kombim, garanti kapsamında olduğu için rahattım. Airfel’e güveniyordum. Zaten güvenmesem, en başından Airfel marka bir ürün almazdım. Airfel, yoğunluktan dolayı talebime geç cevap verse de bir süre sonra kombinin problemini çözdü. Garanti kapsamında olduğu için cebimden hiç para çıkmadı. Aksi takdirde, kış aylarında kombisiz ne yapardım bilmiyorum.

 5. Telefonda kimseyle kavga etmek zorunda kalmayacağınız, son derece anlayışı ve güler yüzlü hizmet anlayışına sahip bir servis merkezini arayanlar için Beşiktaş’ta kesinlikle Airfel servisini önermektedir. Özel kombi servisi olmasına karşın yüksek faturalardan ziyade, hizmette kaliteye önem gösteriyor. Airfel Servis Beşiktaş merkezi de bana bir arkadaşım tarafından tavsiye edilmişti. Kendisinin çok memnun kaldığını söylemişti ki, artık bende Airfel kombi ve klima kullanan çevremdeki insanlara kendilerini öneriyorum. Her koşulda kefil olabileceğiniz gerçekten samimi ve şeffaf hizmetleri bulunuyor. Bu sayede hiç sorun yaşamadan kombideki arızanın giderilmesini sağlamak artık mümkün. Üstelik kombi ya da klima arızalandığında hemen yüksek fatura endişesi olmasına da gerek olmaz.

 6. Kombinin bakımını yaptırmak için aradığım Airfel Servis Beşiktaş merkezinin telefonlarına çok zor ulaştım. Sürekli çalıyor ama telefonu açan yok. Onlarca defa arayıp, ısrarcı olunca artık açtılar ve çok yoğun olduklarını söylediler. Daha önce bir kere hizmetlerini kullanmıştım ve hiç böyle bir şey olmamıştı. Airfel kombinin bakımını yaptırmak istediğimiz söylediğimde eylül ayının ortasında, ayın sonuna doğru randevu veriyorlar. Beşiktaş’ta Airfel kombiler çok kullanıyormuş ve herkes bir şekilde kombinin yıllık bakımını yaz sonuna bırakmış. O yüzden de yığılma oluşmuş. En azından bana söyledikleri bu yönde ne kadar doğrudur bilmiyorum. Şimdi kombinin bakımı için gelmelerini bekliyorum bakalım ne zaman gelecekler.

 7. Kombi satın almak için bu konuda en çok önerilen markalardan biri olan Airfel markasında karar kıldık. Özellikle sahip olduğu eşsiz modeller tam olarak bizim aradığımız cinstendi. Ayrıca bütçe dostu modeller sunması da bizim için iyi bir seçenek olduğunu ispat ediyordu. Satın aldığımız kombi modeli ilk dönemlerde iyi bir performans ortaya çıkarırken, ilerleyen dönemlerde kombinin çok gürültülü bir şekilde çalıştığını fark ettik. Bu can sıkan sorundan acil bir şekilde kurtulabilmek için soluğu hemen Airfel Servis Beşiktaş adresinde aldık. Airfel Servis Beşiktaş adresi yapmış olduğu kısa incelemenin hemen sonrasında soruna çözüm bulmuş oldu. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci olmuştu.

 8. Kombimizi bu konuda bir hayli fazla önerilen Airfel markasından satın almaya karar verdik. Bu haftaya kadar sorunsuz bir şekilde kullandığımız cihaz şimdilerde performans açısından sorun yaşatma başladı. Cihaz eskiye nazaran çok daha gürültülü bir şekilde çalışıyor. Kombi neden gürültülü çalışır, bu sorundan kurtulmak için neler yapmalıyız önerilerinizi bekliyoruz.

 9. Beşiktaş’ta bulunan restoranımızın mutfağında Airfel marka klima kullanıyoruz. Ancak klimamız geçtiğimiz günlerde E5 arızası verdi. Hemen yakınımızda bulunan Airfel Servis Beşiktaş şubesiyle irtibat kurduk. Birkaç gün sonra gelip dış ünite boru sensöründe arıza olduğunu ve parça değişimi yapılması gerektiğini söylediler. Bir hafta kadar parçayı bekledikten sonra gelip parça değişimi yapıp sorunu ortadan kaldırmış oldular.

 10. Evimizde uzun zamandır Airfel marka klima kullanıyoruz. Uzun yıllardır da hiçbir arızası ile karşılaşmadık sayılır. Çünkü kusursuz bir performans sergiliyordu. Ta ki geçtiğimiz hafta kombi E2 arızası verene kadar. Bunun üzerine hemen Airfel Servis Beşiktaş şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelip kombinin devirdaim pompasının arızalandığını tespit ettiler. Bir hafta içerisinde değişimini yaptıktan sonra sorun ortadan kalkmış oldu.

 11. Kiracı olarak oturduğum evde Airfel marka kombi kullanılıyor. Yaklaşık dört senedir bu evde oturuyorum ve hiçbir arızası ile karşılaşmamıştım. Fakat yakın zamanda Airfel kombimiz çalışırken birdenbire duruyor. Yani kendi kendine ateşleme yapıyor fakat kapanıyor tekrar çalışıyor gibi bir döngüye girmeye başladı. Ben de sigortadan kapatıp Airfel Servis Beşiktaş ekibini çağırdım. Gelen ekip ateşlemesinden kaynaklı arızayı gidererek sorunu çözdüler.

 12. Uzun senelerdir çalıştığım iş yerimizde Airfel markasına ait kombi kullanıyoruz. Fakat geçtiğimiz hafta kullanmakta olduğumuz kombimiz E1 hatası vermeye başladı. İnternetten minik bir araştırmayla kullanıcı olarak yapabileceklerimizi denedik ancak sonuç alamadık. Biz de son çare olarak Airfel Servis Beşiktaş ile iletişime geçtik. Gelen ekip nerede problem olduğunu tespit edip onarımını yaptıktan sonra sorun giderilmiş oldu.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com