Airfel Servis Beykoz

Beykoz bölgesinde klima kullanımı oldukça yoğundur. Yaz aylarında aşırı sıcakların başlaması nedeniyle arıza sayısında da artış görülmektedir. Airfel Servis Beykoz, müşterileri için gereken desteği sağlamaktadır. Airfel marka klimalar için onarım ya da gerekli bakım işlemleri servis tarafından en kaliteli şekilde gerçekleştirilmektedir.

Airfel Servis Beykoz, Airfel marka klimalara ait bakımları ya da onarımları sağlarken müşterilerin taleplerini değerlendirmekte ve buna göre hareket etmektedir. Kaliteli ve üstün hizmet anlayışını benimsemiş olan firma, hızlı ve pratik çözümler üreterek gerekli işlemleri sağlamaktadır. Bakım ya da onarım talebi oluşturmak isteyen ürün sahipleri, aşağıda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla gerekli taleplerde bulunabilmektedir.


ŞİRKET ADI: BUĞRA KLİMA-BUĞRA SAVAŞ
ADRES: KAVACIK MAH. YURTSEVENLER SOK. NO: 10/B İstanbul / Beykoz
TELEFON: (216) 465 50 07
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: DÖRT MEVSİMLER MÜHENDİSLİK SOĞUTMA ISITMA.İNŞ.TAAH.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES: BOĞAZİÇİ CAD. NO:43/B İstanbul / Beykoz
TELEFON: (216) 413 20 36
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: KLİMAX İKLİMLENDİRME – İMDAT BESİM OKUMUŞ
ADRES: ÇUBUKLU MAH. VATAN CAD. NO:6 İstanbul / Beykoz
TELEFON: (216) 322 01 62
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: ÖNDER KLİMA SANAYİ TİCARET – GÜRBÜZ ÖNDER
ADRES: YENİ MHL. KÜÇÜKSU NO:105 İstanbul / Beykoz
TELEFON: 0 216 322 15 12
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

9 Comments

  1. Ben Airfel marka yeni bir kombi aldım. Airfel servis Beykoz gelip kombimizin kurulumunu gerçekleştirdi. Periyodik bakımla ilgili bilgi verdiler ama ben emin olamadım yaptırıp yaptırmamak konusunda. Yeni kombi için bakım ne kadar gerekli. Bir de periyodik bakımlar yılda kaç kez yapılmalı? Bakım yaptırınca kombiye ne gibi etkiler oluyor? Yani kombinin uzun süre arızalanmayacağını düşünüyorum ama bu bakım gerekli mi gerçekten, yoksa birkaç yıl geçince mi yaptırılması lazım?

  2. Ofiste birkaç yıldır kullandığımız klimadan çok memnun kaldığımız Airfel’ in kombisini de eve aldık. Hem çok düşük doğalgaz ve elektrik tüketimi gerçekleştiriyor olması hem de gerçekten ısınma ya da sıcak su konusunda sorun yaşatmıyor olması nedeni ile çok memnun kaldığımız ancak kısa bir süre önce arızalanmasından dolayı Airfel Servis Beykoz hizmetleri ile ilgili olarak bilgi almak istiyorum.

  3. Bir süredir Airfel Digifix Duo kombi kullanıyorum. Ancak, cihazdaki sıcak su hem birden ısınıyor, hem birden soğuyor. Ben de neler olup bittiğini anlamak adına Airfel servis Beykoz ile iletişime geçtim. Görüşmede, bana kombinin temizlenmesi gerektiğini söylediler. Ben de temizlenme işleminin garanti kapsamına girip girmediğini sordum.

    Müşteri hizmetlerinde çalışan bayan, net cevap vermek için cihazı görmeleri gerektiğini söyledi. Bu yaklaşım hoşuma gitti. Bazı firmalar, ürünü hiç görmeden 40 yıllık ustaymış gibi tamirat ücreti veriyorlar. Sonuç olarak, ürünümde ciddi bir pislik çıkmadığı için herhangi bir temizlik parası vermeden sorunu hallettim. Ancak, 3 ayda bir temizletmem gerekiyormuş.

  4. Son birkaç gündür Airfel kombinin çalışmasında değişik sesler çıkmaya başladı. Sanki içerisinde oradan oraya koşturan bir şeyler varmış gibi sesler çıkmaya başladı. Gün boyunca her devreye girdiğinde bu sesler çıkıyor. Açık mutfak olduğundan da çok fazla rahatsız etmeye başladı. Beykoz’da Airfel kombi için hangi servisi seçmem gerektiği konusunda bilgim yok. Daha önce burada Airfel Servis Beykoz şubeleriyle çalışmış olanların bana bu konuda yardımcı olmalarını talep ediyorum. Hem saçma rakamlarda faturalar çıkarmayacak hem de gerçekten arıza onarımı yapacak bir servis hizmeti biliyor musunuz? Airfel kombinin garanti süresi bittiğinden yetkili servis kullanmıyor. Zaten Beykoz’ a da taşınalı sadece 5-6 ay olduğundan, bakım da yaptırmadım.

  5. Beykoz İstanbul’un biraz yukarısında kalıyor diye mi bilmiyorum ama burada aynı gün kombi servisini eve getirebilmek mümkün değil. Yada bana öylesi denk gelmedi. Yahu buz gibi havada arızalanmış kombi için birkaç gün sonraya servis randevusu verilebilir. Hiç akla mantığa sığıyor mu. Durumun acil olduğunun farkındasın, evde hasta mı var bebek mi var hiç düşünmüyorlar. Açıkçası bu hizmet yaklaşımlarından yıldım. Airfel’ in başka yerlerdeki hizmetleri bu şekilde değil. Neden burada böyle hiç anlamış değilim. Lütfen bana gerçekten güvenle başvurabileceğim ve aynı gün servis hizmeti sunabilecek bir Airfel Servis Beykoz merkezinin ismini, bilgilerini verebilir misiniz? Soba yaksam bu kadar eziyet çekmezdim.

  6. Uzunca bir süredir yeni bir kombi için arayış içinde olduğumuz dönemde çevremizin önerisiyle birlikte Airfel kombi satın almaya karar verdik. Satın aldığımız kombi modeli her açıdan beklentilerimize uyan bir performans ortaya çıkarıyordu. Ancak ilerleyen dönemlerde ısıtma konusunda artık yetersiz olduğunu fark ettik. Teknik bilgimiz olmadığından dolayı bu önemli konuyu çözebilmek için soluğu hemen Airfel Servis Beykoz adresinde aldık. Servis ısıtma sorunun çok küçük bir teknik arızadan kaynaklı olarak karşımıza çıktığını belirtti. Kısa bir çözüm sürecinin hemen sonrasında kombiyi bize teslim etti. İlgili servis ekibi ve konu hakkındaki hızları oldukça takdire şayandı. Her açıdan oldukça beğendiğimiz bir servis süreci bu şekilde tamamlanmış oldu.

  7. Kombimiz beklentilerimizi artık karşılamadığından dolayı yeni bir kombi satın almaya karar verdik. Airfel marka bu kombi uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullandığımız cihaz olmuştu. Ancak son günlerde kombi musluklara sıcak su iletmemeye başladı. Kombi neden musluklara sıcak su vermez, konuya ilişkin çözüm önerilerini merakla bekliyoruz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com