İstanbul

Airfel Servis Beykoz

Beykoz bölgesinde klima kullanımı oldukça yoğundur. Yaz aylarında aşırı sıcakların başlaması nedeniyle arıza sayısında da artış görülmektedir. Airfel Servis Beykoz, müşterileri için gereken desteği sağlamaktadır. Airfel marka klimalar için onarım ya da gerekli bakım işlemleri servis tarafından en kaliteli şekilde gerçekleştirilmektedir.

Airfel Servis Beykoz, Airfel marka klimalara ait bakımları ya da onarımları sağlarken müşterilerin taleplerini değerlendirmekte ve buna göre hareket etmektedir. Kaliteli ve üstün hizmet anlayışını benimsemiş olan firma, hızlı ve pratik çözümler üreterek gerekli işlemleri sağlamaktadır. Bakım ya da onarım talebi oluşturmak isteyen ürün sahipleri, aşağıda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla gerekli taleplerde bulunabilmektedir.


ŞİRKET ADI: BUĞRA KLİMA-BUĞRA SAVAŞ
ADRES: KAVACIK MAH. YURTSEVENLER SOK. NO: 10/B İstanbul / Beykoz
TELEFON: (216) 465 50 07
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: DÖRT MEVSİMLER MÜHENDİSLİK SOĞUTMA ISITMA.İNŞ.TAAH.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES: BOĞAZİÇİ CAD. NO:43/B İstanbul / Beykoz
TELEFON: (216) 413 20 36
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: KLİMAX İKLİMLENDİRME – İMDAT BESİM OKUMUŞ
ADRES: ÇUBUKLU MAH. VATAN CAD. NO:6 İstanbul / Beykoz
TELEFON: (216) 322 01 62
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: ÖNDER KLİMA SANAYİ TİCARET – GÜRBÜZ ÖNDER
ADRES: YENİ MHL. KÜÇÜKSU NO:105 İstanbul / Beykoz
TELEFON: 0 216 322 15 12
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Yorum

 • Reply
  Kübra V.

  Ben Airfel marka yeni bir kombi aldım. Airfel servis Beykoz gelip kombimizin kurulumunu gerçekleştirdi. Periyodik bakımla ilgili bilgi verdiler ama ben emin olamadım yaptırıp yaptırmamak konusunda. Yeni kombi için bakım ne kadar gerekli. Bir de periyodik bakımlar yılda kaç kez yapılmalı? Bakım yaptırınca kombiye ne gibi etkiler oluyor? Yani kombinin uzun süre arızalanmayacağını düşünüyorum ama bu bakım gerekli mi gerçekten, yoksa birkaç yıl geçince mi yaptırılması lazım?

 • Reply
  Beykoz'da Güvenilir Airfel Servisi mi Arıyorsunuz? -

  […] beraber fiyat/performans açısından da benzersiz çözümlerin odak noktasında bulunuyor. Airfel Servis Beykoz hizmetimizle birlikte hem kombilerde hem de klimalarda yaşadığınız sorunların tamamımının […]

 • Reply
  Airfel Klimalarınızın Tüm Sorunlarında Beykoz'da Hizmetinizdeyiz - Dolapadam - Teknoloji ve Aradığın Herşey

  […] derece yoğun şekilde kullanılan Airfel klima ve kombiler çeşitli sorunlar yaşatabiliyor ki Airfel Servis Beykoz merkezi bu konudaki sorunlara yönelik olarak kurumsal yapıda, tamamen profesyonel çalışma […]

 • Reply
  İsmail H.

  Ofiste birkaç yıldır kullandığımız klimadan çok memnun kaldığımız Airfel’ in kombisini de eve aldık. Hem çok düşük doğalgaz ve elektrik tüketimi gerçekleştiriyor olması hem de gerçekten ısınma ya da sıcak su konusunda sorun yaşatmıyor olması nedeni ile çok memnun kaldığımız ancak kısa bir süre önce arızalanmasından dolayı Airfel Servis Beykoz hizmetleri ile ilgili olarak bilgi almak istiyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

AiRFEL SERVİS444 88 48