Airfel Servis Beyoğlu

Klima kullanım oranı İstanbul’da sıcak havalardan ya da aşırı soğuklardan dolayı biraz daha yüksektir. Hava koşullarının değişken olması da klima kullanım oranlarını etkilemektedir. Airfel Servis Beyoğlu, Beyoğlu bölgesinde kullanımı sağlanan Airfel marka klimalar için gerekli tüm işlemleri üstün hizmet anlayışı ile üstlenmekte ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda profesyonel bir şekilde de sağlamaktadır.

Airfel Servis Beyoğlu, Airfel marka klimalar için gerektiği zamanda parça temini de sağlayabilmektedir. En kısa sürede tespit için müşteri ziyaretinde bulunan firma, servis sonrası kullanımlar konusunda da detaylı bilgi sağlamaktadır. Aşağıda yer alan iletişim kanalları doğrultusunda müşteriler servis taleplerini firmaya iletebilirken, ürünlerinin bakımı ya da onarımı hakkında da detaylı bilgiye erişebilmektedir.


ŞİRKET ADI: NET KLİMA ISITMA SOĞUTMA İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES: MECLİSİ MEBUSAN YOKUŞU NO:41/A FINDIKLI İstanbul / Beyoğlu
TELEFON: (212) 244 05 15
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: ELEKTRO TEKNİK VE ISI SANAYİ LTD. ŞTİ.
ADRES: CİHANGİR MAH. AKYOL CAD. NO: 7 / B İstanbul / Beyoğlu
TELEFON: 0212 293 78 09
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

3 Comments

  1. Yıllar önce kombi alırken uzun araştırmalar yapıp Airfel markasında karar kılmıştık. Şu ana kadar küçük bir iki hata dışında hiçbir arızasıyla da karşılaşmamıştık. Fakat geçtiğimz günlerde kombimiz HB isimli arıza kodunu vermeye başladı. Bu işlere yabancı olduğum için hemen Airfel Servis Beyoğlu Şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip kalorifer gidiş hattında bulunan NTC sensörünün arızalandığını söylerek değişimini yaptı ve sorunumuz çözülmüş oldu.

  2. Airfel markasına ait kombimden geçenlerde daha henüz petekleri bile yakmamışken önce takır tukur sesler gelmeye başladı arkasından da o ses geçtikten sonra içerisinden rahatsız edici bir ses geldi. Hemen gazı kestikten sonra Airfel Servis Beyoğlu ekibi ile iletişime geçerek durumu bildirdim. 2 saat içerisinde hızlıca gelen ekip geldikleri gibi aynı hızda dış hava sensör arızasından kaynaklanan arızayı hemen giderdiler.

  3. Beyoğlu gibi İstanbul’un merkezi bir ilçesinde bulunan iş yerimizde Airfel markasına ait yoğuşmalı kombi kullanmaktayız. Fakat geçtiğimiz günlerde kombi E02 nolu hata kodunu verdiğini gördük ve cihaz birden kapandı. İnternetten bakınca kombinin ısınmasından dolayı böyle olduğunu, 1 saat bekledikten sonra düzeleceği yazıyordu. Fakat üzerinden neredeyse 24 saat geçip hala açılmayınca Airfel Servis Beyoğlu ekibi ile iletişime geçtim ve gün içerisinde gelen ekip problemimi hemen giderdiler.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com