Airfel Servis Büyükçekmece

ŞİRKET ADI: ÇAĞRI ISI VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ
ADRES: DİZDARİYE MAH. GÖLBOYU CAD SETBAŞI APT NO:21/A İstanbul / Büyükçekmece
TELEFON: (212) 883 17 48
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Comments

  1. Evimizi acilen taşımamız gerekiyordu. Bundan dolayı da sizlerden klima nakli için yardım istedim. Bu konuda gösterdiğiniz hızlı işlemler için teşekkür ederim.

  2. Ofiste kullandığımız klimanın ışıkları aniden gitti, elektrik bağlantısını kesip, tekrar bağladık ancak herhangi bir etki oluşturmadı. Cihazın içeride çalıştığına dair ses geliyor ancak herhangi bir çalışma etkisi göstermiyor. Çözüm sağlayamayınca hemen Airfel Servis Büyükçekmece merkezini aradık. Son derece kaliteli hizmet anlayışı olan bir servis merkezi olduğunu da böylelikle anlamış olduk. Çünkü arar aramaz telefon hemen açıldı. Üstüne üstlük aynı gün klima arıza onarımı için ekip gönderdiler. Ekip, klimayı yerinden dahi sökmeden hemen müdahale etti. Kombinin neden çalışmadığını bize de detaylarıyla birlikte anlattılar. Bu açıdan çok güvenilir hizmetleri olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Çok kaliteli hizmetleriyle birlikte çıkardıkları klima servis faturasının ekonomikliği ile de beni cezp ettiler. Çok teşekkürler.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com