Airfel Servis Çayırova

Airfel Servis Çayırova yıllardır kombi sektöründe servis ve bakım hizmetleri alanında başarıyla hizmet vermektedir. Firmamız kombi servis ve bakım hizmetleri oldukça bilgili ve deneyimlidir. Bu nedenle firmamız için kombilerde onarılamayacak arıza yoktur.

Kombini arıza yaptığında bize ulaştığınız taktirde kısa süre içerisinde adresinize geliyoruz. Eğer küçük bir arıza var ise adresinizde onarımını gerçekleştiriyoruz. Ancak adresinizde çözülemeyecek büyük bir arızası var ise kombinizi kendi yerimize götürüp özenle onarımını yapıp tekrar adresinize geri getiriyoruz.

Tamirat esnasında kullanılan tüm ekipmanlar ve yedek parçalar birinci sınıf kalitededir. Tamiratını ya da parça değişimini yaptığımız kombilerinize 1 yıl süreyle garanti veriyoruz. Bu 1 yıllık garanti süresi hem siz değerli müşterilerimizi korumak için, hem de yaptığımız işin arkasında durduğumuzun göstergesidir.

Kalite ve uygun fiyatı tek çatı altında buluşturan firmamız müşteri memnuniyeti kavramını kendine ilke edinmiştir. Bu da bizi rakiplerimizden ayıran özelliklerimizin başında geliyor. Siz de kaliteli ve profesyonel hizmete karşılık uygun fiyatlı teknik servis arayışındaysanız gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.


Çayırova Airfel Servisi
ADRES: Geçit Sk. No:31
Cumhuriyet
41420 Çayırova/Kocaeli
TELEFON: 0850 888 44 55
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Comments

  1. Uzun senelerdir iş yerimde Airfel marka kombi kullanıyoruz. Fakat geçtiğimiz hafta kullanmakta olduğumuz kombi E1 hatası vermeye başladı. İnternetten minik bir araştırmayla kullanıcı olarak yapabileceklerimizi denedik ancak sonuç alamadık. Biz de son çare olarak Airfel Servis Çayırova ile iletişime geçtik. Gelen ekip ateşleme elektrodnunda problem olduğunu tespit edip onarımını yaptıktan sonra sorun giderilmiş oldu.

  2. Çayırova ilçesinde bulunan çağrı merkezimizde Airfel marka kombi kullanıyoruz. Fiyat performans olarak hakikaten çok başarılı bulduğumuz kombimiz son zamanlarda yoğun bir ses çıkarmaya başladı. Ne yapıp ettiysek soruna çare bulamadık. Biz de Airfel Servis Çayırova şubesini aradık. Gelen ekip filtre temizliği ve genel bakımını yaptıktan sonra koku probleminden kurtulmuş olduk.

  3. Uzun yıllardır iş yerimizin ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan Airfel marka kombimiz geçtiğimiz hafta F2 nolu arıza kodunu vermeye başladı. Vakit kaybetmeden Airfel Servis Çayırova şubesi ile iletişime geçtik. Gelen teknik servis ekibi NTC sensöründe arıza olduğunu tespit etti.Yaklaşık 1 hafta kadar yedek parçayı bekledikten sonra gelen yedek parça takıldıktan sonra kombimizin sorunu ortadan kalkmış oldu.

  4. Yıllar önce etimizden tırnağımızdan biriktirdiğimiz parayla bir ev satın almıştık. Ancak satın aldığımız evde kombi yoktu. Hem herkes tarafından bilinirliği, hem de uygun fiyatlı olmasından dolayı Airfel marka kombi almaya karar verdik. İlk zamanlarda hiç başımızı ağrıtmayan kombi geçtiğimiz hafta F12 arıza kodunu verdi. Vakit kaybetmeden iletişime geçtiğimiz Airfel Servis Çayırova şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip kombiye gelen voltajın düşük olmasından dolayı böyle bir hata verdiğini söyleyip regülatör taktı. Böylelikle sorunum çözülmüş oldu.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com