Airfel Servis Darıca

Airfel Servis Darıca olarak yıllardır Kocaeli’nin Darıca ilçesinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Kombi alanında uzmanlaşmış ekibimizle bakım, onarım, yedek parça, tamirat, yer değiştirme ve temizlik gibi teknik servis hizmetleri sunmaktayız.

Firmamız kaliteli hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir. Sektöründe başarılı firmalar arasında gösterilen firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük bir keyif alır. Pek çok alanda lider konumda bulunan firmamız piyasaya yön vermektedir. Böylelikle sektördeki pek çok firma içinde bir referans noktası oluşturmaktadır.

Firmamız müşterilerimizin yaşadığı sorunlara en uygun fiyatlarla yüksek kalitede çözümleri sağlamaktadır. Firmamız çalışma hayatı süresince her zaman en kaliteli hizmetin en profesyonel şekilde sunmayı prensip olarak edinmiştir. Alanaında uzmanlaşmış teknisyenlerden oluşan kadromuz sizlere her zaman en düzgün ve kaliteli hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Bu noktada firmamız piyasadaki diğer firmalar tarafından örnek alınan firma konumuna gelmiştir. Siz de bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kadromuz siz değerli müşterilerimize en hızlı ve en güvenli vermek için sizleri bekliyor.


Darıca Airfel Servisi
ADRES: Galip Sk. No:5
Osman Gazi
41700 Darıca/Kocaeli
TELEFON: 0850 888 44 55
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

6 Comments

  1. Darıca’da bulunan muhasebe ofisimizde Airfel marka klima kullanıyoruz. Yakın zamanda kullanmakta olduğumuz klima E1 arızası verdi. Vakit kaybetmeden Airfel Servis Darıca şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip klima kompresörün yüksek basınca karşı korumaya aldığını belirtip bir iki ayar yaparak sorunu ortadan kaldırmış oldu. Çok kısa süre içerisinde gelip hemen sorunu çözen teknik servis ekibi bizi çok şaşırttı.

  2. Geçtiğimiz hafta iş değişikliği sebebiyle şu an oturmakta olduğum eve taşındım. Evde bulunan Airfel klimam su işareti gösteriyor. İnternette araştırma yapınca pek bir bilgiyle karşılaşamadım. Internetten iletişim bilgilerini bulduğum Airfel Servis Darıca teknik servisi çağırmadan önce son olarak buradan da sormak istiyorum. Airfel klima su işareti ne anlama gelir? Bu konu hakkında bilgisi olan birisi varsa yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkür ediyorum.

  3. Kışın ısınma yaz-kış ise sıcak su kaynağı olarak Airfel marka kombi kullanıyoruz. Performansından da oldukça memnun olduğumuz kombimizin yakın zamanda alt komşumuzun uyarısı ile dış üniteden su akıttığını farkettik. Hem komşumuzun hem de kendimizin daha fazla mağdur olmaması adına hemen Airfel Servis Darıca şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip kısa süre içerisinde sorunu halledip mağduriyetleri giderdi.

  4. Gerek ısınma, gerek sıcak su bakımından kombiler insanı büyük bir külfetten kurtarıyor. Ancak kullanmakta olduğumuz Airfel marka kombi geçtiğimiz günlerde F11 kodlu arızayı vermeye başladı ve kendi kendine çalışmayı durdurmaya başladı. Hemen Airfel Servis Darıca şubesini aradım. Oldukça ilgili olan ekip sorunun tesisatta devirdaim probleminden kaynaklandığını söyleyerek problemimizi çözdü.

  5. Darıca ilçesinde bulunan tekstil atölyemizde Airfel marka kombiyi yaz-kış kullanıyoruz. Yaklaşık 10 senedir her sene bakımını yaptırdığımız kombimizin sanırım her sene aksatmadan düzenli olarak bakımını yaptırdığımız için de hiçbir arızayla karşılaşmadık. Bu sene de her sene olduğu gibi bakım için Airfel Servis Darıca ile irtibata geçtik. Kısa süre içerisinde gelen güler yüzlü ekip uygun bir fiyata kombimizin bakımını yapıp gittikleri için teşekkür ederiz.

  6. Çok uzun senelerden beridir kullanmakta olduğum Airfel marka kombim yakın zamanda db isimli arıza kodunu vermeye başladı. Şahsen kendim elektronik eşyalardan pek anlamam. Bundan dolayı abimin tavsiyesi üzerine Airfel Servis Darıca şubesi ile ieltişime geçtim. Gelen ekip sıcak su sensöründe bir arıza olduğunu söyleyip parça değişimi yaptıktan sonra sorunum ortadan kalkmış oldu. Hizmetten çok memnun kaldım, kendilerine teşekkür ediyorum.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com