Airfel Servis Gebze

Günümüzde birçok evin sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılayan kombiler zaman zaman arızalanabilmektedir. Bu arızaları minimuma indirmek için mutlaka her sene kombilerin periyodik bakımını düzenli olarak işinde uzman kişilere yaptırmak gerekir.

Ayrıca bunun dışında da bazen kullanıcı kaynaklı arızalar da yaşanabilmektedir. Tüm bu bakım ve arıza çözümleri için işini doğru yapan bir teknik servise ihtiyaç duyulur. Yılların vermiş olduğu deneyimle Airfel Servis Gebze olarak Airfel marka kombilerinize ait tüm bakım, onarım ve montaj işlerini büyük bir özveri ile yapmaktayız. Alanında profesyonelleşmiş eğitimli ve donanımlı ekibimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Prensibimizin gereği olarak; siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviye sağlayıp, en başarılı sonuçları elde ediyoruz. Yaşanan arıza ve problemlere en hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek sürekli kendimizi geliştiriyor ve bu yolda büyük ilerlemeler kaydediyoruz. Bu da bizleri diğer firmalarda ayıran en büyük özellik olarak göze çarpıyor. Siz de bu kaliteli hizmetten yararlanmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış profesyonel ve güler yüzlü kadromuzla sizleri bekliyoruz.


Gebze Airfel Servisi
ADRES: 740. Sk. No:31
Mustafapaşa
41400 Gebze/Kocaeli
TELEFON: 0850 888 22 33
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

6 Comments

  1. Geçtiğimiz hafta iş değişikliği sebebiyle şu an oturmakta olduğum eve taşındım. Evde bulunan Airfel kombi çeşme işareti gösteriyor. İnternette araştırma yapınca pek bir bilgiyle karşılaşamadım. Teknik servis çağırmadan önce son olarak buradan da sormak istiyorum. Airfel kombi çeşme işareti ne anlama gelir? Bu konu hakkında bilgisi olan birisi varsa yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkür ediyorum.

  2. Darıca’da bulunan muhasebe ofisimizde Airfel marka klima kullanıyoruz. Yakın zamanda kullanmakta olduğumuz klima E1 arızası verdi. Vakit kaybetmeden Airfel Servis Gebze şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip klima kompresörün yüksek basınca karşı korumaya aldığını belirtip bir iki ayar yaparak sorunu ortadan kaldırmış oldu. Çok kısa süre içerisinde gelip hemen sorunu çözen teknik servis ekibi bizi çok şaşırttı.

  3. Gebze’de bulunan tekstil atölyemizde Airfel marka kombi kullanıyoruz. Yaklaşık 10 senedir her düzenli olarak bakımını yaptırmaya çalışıyoruz. Sanırım her sene aksatmadan düzenli olarak bakımını yaptırdığımız için de hiçbir arızasıyla karşılaşmadık. Bu sene de her sene olduğu gibi bakım için Airfel Servis Gebze ile irtibata geçtik. Kısa süre içerisinde gelen güleryüzlü ekip uygun bir fiyata kombinin bakımını yapıp gitti. Kendilerine teşekkür ederiz.

  4. Oturmakta olduğumuz evde henüz doğalgaz yokken Airfel markasının şofbenini kullanıyorduk. Performansından da oldukça memnunduk. Bir kez olsun arızasını görmemiştik. Bu yüzden apartmana doğalgaz gelince kombi tercihimizi de Airfel markasından yana kullandık. İlk senelerde sorun çıkartmayan kombi geçen kış F13 adlı arıza kodunu vermeye başladı. İnternetten iletişim bilgilerini bulduğum ve aradıktan bir saat sonra gelen Airfel Servis Gebze şubesi anakartın yandığını tespit edip kombiyi götürdü. Birkaç gün sonra parça değişimi yapılan kombim kullanıma hazır hale geldi.

  5. Evimizde yıllardır Airfel markasına ait kombi kullanıyoruz. Yaz veya kış fark etmeden bizi her mevsim memnun eden kombimizin yakın zamanda power düğmesi 3 kez yanıp sönmeye ve ardından da çalışmamaya başladı. Biz de hemen Airfel Servis Gebze şubesi yetkililerini aradık. Kısa süre içerisinde gelen ekip arızanın neden meydana geldiğini açıkladıktan hemen sonra onarımını gerçekleştirip sorunumuzu giderdi.

  6. 2014 yılından beridir vermiş olduğu performanstan memnun kaldığım Airfel marka kombim geçtiğimiz günlerde oldukça gürültülü çalışmaya başladı. İnternette yaptığım araştırma sonucu bunun birçok nedenden kaynaklanabileceği yazıyordu. Bu sebepten dolayı kombimi kapatıp Airfel Servis Sarıyer şubesini aradım. Gelen teknik servis ekibi fanda sorun olduğunu tespit ettikten sonra parça değişimi yaptı ve sorunumu gidermiş oldu.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Bulasikcozum.com Camasircozum.com